Flīzes ārdarbiem (9)

Filtrs (0)
Rādīt 9 preces
Rādīt 9 preces

Blakus kategorijas

Elegantas un izturīgas āra flīzes fasādēm

Izvēloties flīzes ēkas fasādei, vērā jāņem virkne aspektu – ne tikai flīžu dizains, bet arī izturība pret salu, mitrumu un bojājumiem. Buvserviss.lv piedāvājumā atradīsiet āra fasādes flīzes no Polijas zīmola STEGU!

STEGU – ražotājs, kas piedāvā augstas klases āra flīzes par draudzīgu cenu

Kā jau minējām, āra flīzēm jāspēj izturēt pastiprināta slodze, ko rada nokrišņi, paaugstināts gaisa mitrums, sals un citi apstākļi. Paturot prātā šos aspektus, STEGU veido atsevišķas flīžu kolekcijas, kas paredzētas tieši fasāžu apdarei.

Taču tajā pašā laikā šī zīmola āra flīzes izceļas ar ļoti elegantu dizainu, tāpēc tās lieliski iederēsies arī dažādu telpu (virtuves, viesistabas, koridora, guļamistabas, biroja, u. c.) apdarē. Lūk, dažas no šādām kolekcijām:

  • NEPAL – flīzes ar modernu formu un skaistu dizainu;
  • PALERMO – sicīliešu interjera dizainā ieturēta kolekcija;
  • TIMBER – flīzes, kuru dizains radīts, iedvesmojoties no dabīgu koka dēļu struktūras. Tās piedāvā unikālu vizuālo efektu gan telpās, gan uz māju fasādēm;
  • AMSTERDAM – flīžu dizainā imitēts rokām kalts akmens. Īpaši piestāv privātmāju fasādēm;
  • UMBRIA – flīzes vulkānisko iežu krāsās. Tās ir īpaši plānas, radot viegluma sajūtu, un lieliski iederas modernisma, minimālisma un industriālā stila interjeros.

Buvserviss.lv atradīsiet gan pašas fasādes flīzes ārdarbiem, gan to stūrus, ja flīzēt paredzēts vairāk nekā vienu fasādes virsmu.

Ja āra flīzes vēlaties saņemt operatīvi, taču tajā pašā laikā – par izdevīgu cenu, Rīgas Būvserviss internetveikals ir pareizā izvēle. Pie mums pieejamas daudz un dažādas flīžu kolekcijas gan ārdarbiem, gan iekšdarbiem, kā arī viss nepieciešamais to montāžai!