Āmuri, cirvji

(12)
Filtrs (0)
Piegādātāja noliktavā

DeWalt Cirvis 1.5kg, DWHT56032-0

€64.89/gab

Radušies jautājumi par kādu no produktiem?

Sazinies ar Sandijs Birznieks:

Blakus kategorijas

Āmuri, cirvji un veseri

Āmuri ir noderīgi palīgi kā ikdienā, tā arī, veicot, piemēram, kādus apjomīgākus remontdarbus. Tie ir rīki, ar kuru palīdzību ir iespējams ne vien iedzīt naglu sienā, bet arī izveidot atvērumus, sadalīt reģipsi, veidot metāla formas un paveikt vēl daudz ko citu. To galvas tiek pārsvarā veidotas no metāla vai koka, bet kāti – no izturīgās stikla šķiedras.

Ir neskaitāmi daudz āmuru veidi, piemēram, mehāniķa, apdares, titāna, namdara un vēl citi. Katram no tiem ir savas funkcijas un pielietojuma veids. Populāri ir āmuri – naglu vilcēji. Būtībā tie ir “divi vienā” rīki, ko var izmantot gan naglu iedzīšanai, gan to izvilkšanai. 

Veseri

Āmuram līdzīgs rīks ir veseris. Izmēra ziņā tas ir lielāks un smagāks. Tam ir plakanveida metāla galva un garš kāts, kas padara triecienu daudzkārt spēcīgāku. Veseri izmanto gadījumos, kad nepieciešams veikt, piemēram, telpu vai sienu demontēšanu.

Cirvji

Arī cirvji ir ikdienā noderīgi darbarīki. Piemēram, ja cirvis ir nepieciešams malkas skaldīšanai, pirms tā iegādes jāizvērtē pāris faktori – bluķu diametrs un koka šķirne. Tāpat jāņem vērā tas, kāda malka tiks skaldīta – sausa vai mitra. Skaldāmais cirvis ir jāizvēlas pēc kāta garuma (vidēji tas ir no 60 līdz 80cm). Arī šajā gadījumā jāpievērš uzmanība kāta garumam – jo garāks tas būs, jo lielāks trieciens. 

Ja nepieciešams āmurs, cirvis vai veseris – iegādājies to mūsu internetveikalā Buvserviss.lv, kur plašā klāstā viss nepieciešamais gan komerciāliem, gan privātiem būvdarbiem!