Granulas

(1)
Filtrs (0)
Rādīt 1 preces
Rādīt 1 preces
Pieejams uzreiz

Naturkraft Premium klases granulas 6mm, 15kg

€0.38/kg
€5.74/gab

Radušies jautājumi par kādu no produktiem?

Sazinies ar Artūrs:

Granulas – efektīvs un videi draudzīgs kurināmais

Granulas ir viens no dabai draudzīgākajiem kurināmā veidiem, jo, pirmkārt, tas ir atjaunojamais dabas resurss un, otrkārt, to degšanas procesā neizdalās CO2, tādēļ netiek radīts “siltumnīcas efekts”. 

Visbiežāk kokskaidu granulas tiek ražotas no koka skaidām, tās presējot. Tā rezultātā tiek iegūtas cilindriskas formas granulas 4 līdz 6 mm diametrā un 10 līdz 12 mm garumā. Taču granulu ražošanā tiek izmantoti arī citi izejmateriāli, piemēram, dedzināmā šķelda, mizas, kūdra, malka un krūmi. 

Apkures granulas kopā satur koksnes dabīgā saistviela lignīns, kas izdalās augstā spiediena un temperatūras rezultātā, tādējādi neļaujot granulai sadalīties un zaudēt savu formu. 

Izvēloties granulas, aicinām pievērst uzmanību to kvalitātei. Ja sastāvā būs smilšu piemaisījums, jārēķinās ar to, ka biežāk nāksies tīrīt granulu degli. 

Granulu pareiza uzglabāšana 

Koksnes granulas parasti tiek iepakotas polietilēna iepakojumā. Ievērojot pareizus to uzglabāšanas nosacījumus, tās saglabājas neskartas salīdzinoši ilgu laika periodu. Vislabāk tās būtu uzglabāt sausā un neapkurinātā telpā. Ja radīsies saskare ar gaisa mitrumu vai ūdeni, granulas var tikt neatgriezeniski sabojātas. 

Mūsu internetveikalā ir iespējams iegādāties uzņēmuma “Staļi” koksnes granulas 6 mm diametrā. Tas ir viens no labākajiem produktiem Latvijā, ko apliecina arī ražošanas procesā veiktās kvalitātes pārbaudes. Granulas cenas ir dažādas, atkarībā no to izmēra un granulu veida. 

Iegādājies granulas mūsu internetveikalā un izvēlies sev ērtāko piegādes veidu. Mūsu veikalā, kas atrodas Bērzaunes ielā 12 (Rīgā) tās būs iespējams saņemt bez maksas. Savukārt piegādes veicam visā Latvijas teritorijā.