Bituma mastikas

(10)
Filtrs (0)
Pieejams uzreiz

Nexler Dysperbit Ūdens bāzes bituma mastika, 5kg

€1.26/kg
€6.32/gab
  • 5kg
  • 10kg
  • 20kg
Pieejams uzreiz

Nexler SBS-GR Modificēta pamatu bituma masa 10kg

€2.18/kg
€21.78/gab
  • 10kg
  • 20kg
Piegādātāja noliktavā

Grybud Sintek Hidromast pamatu un jumtu hidroizolācijai, 1kg

€3.03/kg
€3.03/gab
  • 1kg
  • 3kg
  • 5kg
  • 10kg

Radušies jautājumi par kādu no produktiem?

Blakus kategorijas

Bituma mastika hidroizolācijai

Nepieciešams materiāls bitumena jumta vai ēkas pamatu efektīvai hidroizolācijai? Šādā gadījumā bitumena mastika ir pareizā izvēle – iegādājieties to pie mums, Buvserviss.lv internetveikalā!

Kādos gadījumos bitumena mastika tiek izmantota, un kādas priekšrocības tā piedāvā?

Bitumena mastiku galvenokārt izmanto, lai nodrošinātu hidroizolāciju gan pret laikapstākļiem, gan pret bioloģisko iedarbību gludajiem jumtu segumiem, kā arī ēku pamatiem. Tāpat to izmanto gadījumos, kad hidroizolācijas slāņus vajag atjaunot, vai arī nepieciešama konservācija. Runājot par bituma mastikas priekšrocībām, noteikti jāpiebilst, ka tā spēj nodrošināt ne tikai optimālu hidroizolāciju, bet arī var uzlabot skaņas izolāciju un energoefektivitāti.

Hidroizolācijas mastika izceļas ar lielisku adhēziju jeb saķeri un izturību gan pret zemu, gan augstu temperatūru, turklāt bitumena mastikas uzklāšana nav sarežģīta. Arī tās sagatavošana uzklāšanai ir vienkārša. Piemēram, Buvserviss.lv internetveikala klāstā esošā Gryfbud Sintek mastika pirms lietošanas ir vien jāsamaisa, līdz tā kļuvusi par viendabīgu masu. 

Kāpēc bituma mastiku iegādāties Buvserviss.lv internetveikalā?

Kvalitatīva bituma mastika atrodama arī Buvserviss.lv piedāvājumā. Kāpēc to iegādāties šeit? Pirmkārt, mēs zinām, ka būvniecības darbos un remontdarbos ļoti būtisks ir ātrums, tāpēc teju ikvienam pasūtījumam piedāvājam ātru izpildi, lielākoties – 1–2 dienu laikā no brīža, kad pirkums ir noformēts. Otrkārt, mūsu komandā ir pieredzējuši un zinoši speciālisti, kuri, ja sazināsieties ar mums, sniegs izsmeļošas konsultācijas par to, kāda bitumena mastika jumtam vai pamatiem ir jums piemērotākā. 

Treškārt, izmantojot materiālu aprēķina kalkulatoru un norādot, cik lielam laukumam mastika nepieciešama, rīks uzreiz noteiks, kāds ir nepieciešamais iepakojumu skaits. Ceturtkārt, pastāvīgajiem klientiem nodrošinām izdevīgākus nosacījumus, piemēram, atliktos maksājumus un papildu atlaides atsevišķām preču grupām.

Ne vien bituma mastika, bet arī viss pārējais jumta segumiem, kā arī dažāda veida būvdarbiem un remontdarbiem no zināmiem ražotājiem plašā klāstā pieejams Buvserviss.lv internetveikalā. Ja jums rūp kvalitāte un ātra piegāde, iegādājieties nepieciešamos būvmateriālus pie mums!