Elektroinstrumentu komplekti

(9)
Filtrs (0)
Rādīt 9 preces
Rādīt 9 preces

Elektroinstrumentu komplekti – remontam vai sava hobija realizēšanai

Elektroinstrumentu komplekti ir multifunkcionāli. Tie ir piemēroti, gan veicot mājokļa vai automašīnas remontu, gan arī lieti noder amatniecībā vai nodarbojoties ar kādu hobiju.

Tā kā instrumentu komplektus ir iespējams pielāgot katra individuālajām vēlmēm un vajadzībām, tie ir pieejami dažādos izmēros. 

Akumulatoru instrumentu komplekti ir ērti lietojami, jo tos var izmantot itin visur, neraizējoties par nepieciešamību rīkus pieslēgt elektro tīklam. 

Instrumentu komplekts sastāv no urbjmašīnas un slīpmašīnas. Tāpat komplektācijā ietilpst arī dažāda veida skrūvgrieži, piemēram, trieciensrkūvgriezis, impulsa skrūvgriezis u. c. 

Mūsu internetveikalā ir pieejami DeWALT elektroinstrumentu komplekti. Piemēram, 2 instrumentu komplekts sastāv no urbjmašīnas un leņķa slīpmašīnas. Otrs pieejamais DeWALT instrumentu komplekts sastāv no: akumulatora triecien-urbjmašīnas un impulsa skrūvjgrieža. Abu komplektu komplektācijā ietilpst arī akumulatori, to lādētājs un rīku uzglabāšanas futrālis. 

Profesionāli instrumentu komplekti ir lieliski palīgi, un tā pavisam noteikti ir vērtīga ilgtermiņa investīcija īpaši tad, ja darba rīki ir nepieciešami lietošanai ikdienā!