Akumulatori un lādētāji

Akumulatori un akumulatoru lādētāji jūsu instrumentiem

Lai darbotos ar akumulatora urbjmašīnām, skrūvgriežiem un citām ierīcēm, nepieciešami atbilstoši akumulatori un to lādētāji. Iegādājieties tos Buvserviss.lv internetveikalā, un saņemiet pasūtījumu jau 1-2 dienu laikā!

Kā zināt, kurš akumulators un akumulatora lādētājs ir piemērots konkrētajam instrumentam?

Lai akumulators, akumulatora lādētājs un instruments būtu savstarpēji savienojami, tiem ir jābūt saderīgiem, ņemot vērā gan zīmolu, gan instrumentu un akumulatoru / lādētāju sēriju, kā arī spriegumu, kas tiek norādīts voltos (V). Attiecīgo informāciju jūs varat atrast instrumenta, akumulatora un lādētāja specifikācijā.

Taču, ja neesat drošs, kādi akumulatori vai akumulatoru lādētāji ir pareizā izvēle, sazinieties ar mums – Buvserviss.lv zinošie speciālisti palīdzēs pieņemt pareizo lēmumu. 

Piebildīsim, ka lielāks akumulatora spriegums nozīmē lielāku jaudu, savukārt akumulatora ietilpība (tiek norādīta ampērstundās jeb Ah) ietekmē tā darbības laiku ar vienu uzlādi. Akumulatora darbības laiku gan ietekmē arī tas, kādam instrumentam tas tiks pievienots, un cik intensīvs būs darbs.

Neatkarīgi no tā, vai jums vajadzīgi kvalitatīvi akumulatori, uzticams akumulatoru lādētājs vai pats instruments, piemēram, urbjmašīna vai skrūvgriezis, esat nonācis pareizajā vietā. Buvserviss.lv internetveikals izceļas ar pietiekami plašu, taču tajā pašā laikā – īpaši atlasītu preču sortimentu, kurā atrodami tikai kvalitatīvi instrumenti, piederumi, materiāli un viss pārējais, kas vajadzīgs remontam un būvniecībai. Tam visam bonusā – ātra piegāde un zinoši speciālisti, kuri neatteiks padomu!