Beramā vate

(7)
Filtrs (0)
Rādīt 7 preces
Rādīt 7 preces

Radušies jautājumi par kādu no produktiem?

Blakus kategorijas

Beramā vate – siltumizolācijas risinājums grūti pieejamām vietām

Ja siltināt nepieciešams vietas, kurās ieklāt vates loksnes vai ruļļus nav iespējams, pareizā izvēle ir beramā vate. PAROC beramā akmens vate piedāvā efektīvu siltumizolāciju, un to varat iegādāties pie mums, Buvserviss.lv internetveikalā!

Kādas ir PAROC beramās vates priekšrocības?

Izmantojot beramo vati, iespējams siltināt vietas, kurām ir grūti piekļūt, un to galvenokārt lieto bēniņu pārsegumiem. PAROC BLT9 beramā vate nezaudē formu un siltumizolācijas spēju, tā ir viegla, elpojoša un labi izvada mitrumu, turklāt spēj izturēt ļoti augstu temperatūru un nedeg. Rezultātā tiek uzlabota gan ēkas siltumizolācija, gan ugunsdrošība. Beramajā vatē nav ķimikāliju, un gadījumā, ja ēku nojauc, vati var savākt un izmantot atkārtoti.

Vēl viens būtisks aspekts ir beramās vates iestrāde. Maksimālam efektam šis process jāuztic PAROC autorizētam uzņēmumam, kas to veiks ar atbilstošu aprīkojumu, taču PAROC BLT9 vati var ieklāt arī pašrocīgi, to izlīdzinot ar grābekli. Beramās vates iestrādes laikā jāizmanto elpceļu aizsardzībai paredzēti līdzekļi.

 

Buvserviss.lv internetveikalā beramā vate ir pieejama operatīvi – ja veiksiet pasūtījumu šodien, ļoti iespējams, ka saņemsiet to jau tuvāko divu dienu laikā. Piedāvājam arī materiālu piegādi līdz būvobjektam, izsmeļošas konsultācijas un īpaši izdevīgus nosacījumus mūsu pastāvīgajiem klientiem!