Skaņas izolācija

(2)
Filtrs (0)
Rādīt 2 preces
Rādīt 2 preces

Radušies jautājumi par kādu no produktiem?

Blakus kategorijas

Skaņas izolācijas materiāli – drošībai un komfortam

Skaņas izolācijas materiāli ir neatņemama iekšējo starpsienu konstrukciju sastāvdaļa. Būvniecības noteikumos skaņas un trokšņu izolācijas indeksa vērtības tiek apzīmētas ar Rw vai DnTW un tās tiek izteiktas decibelos (dB). 

Skaņas izolācija sienām

Skaņas izolācija sienām – šajā gadījumā var izmantot, piemēram, akmens vati, kas vienlaikus ir arī ugunsdroša. Pateicoties materiāla īpašībām, ugunsgrēka gadījumā tiek saglabātas konstrukcijas. Savukārt caurlaidošā struktūra ir paredzēta tam, lai tiktu nodrošināta ļoti efektīva skaņas izolācija. 

Skaņas izolācijas paneļi sastāv no daudzslāņu celulozes karkasa un tiek pildīti ar minerāla granulātu. Tādā veidā tiek nodrošināta sienu, griestu, grīdu un staprsienu skaņas izolācija. Dažas no galvenajām šāda veida paneļu priekšrocībām: 

  • platības ieekonomēšana; 
  • tie tiek izgatavoti no dabiskām un videi nekaitīgām izejvielām;
  • lieliski absorbē dažādas vibrācijas un citas traucējošas skaņas; 
  • vienkārša montāža, kas neaizņem daudz laika. 

Skaņas izolācija griestiem

Ja nepieciešama skaņas izolācija griestiem, var izmantot arī tādus paneļus, kas ir izgatavoti no gumijas un poliestera šķiedras. Papildu skaņas izolācijas nodrošināšanai, vienlaikus tiek uzlabota arī siltumizolācija.

Skaņas izolāciju plākšņu specifika

Skaņas izolācijas plāksnes tiek izgatavotas no koksnes šķiedras. Tās tiek pārdotas vairumā. Piemēram, ģipškartona plāksnes ugunsgrēka gadījumā aiztur degšanas procesā radušos gāzu iekļūšanu telpā pa starpsienu konstrukcijām. 

Skaņas izolācijas materiāli ir ne vien funkcionāli, bet paredzēti arī komfortam, lai uzturēšanās mājoklī būtu pēc iespējas komfortablāka un patīkamāka – bez liekiem trokšņiem. 

 

Mūsu internetveikalā Buvserviss.lv ir iespējams iegādāties vācu uzņēmuma “Wolf Bavaria” kvalitatīvos “PhoneStar” skaņu izolējošos paneļus. Iegādājies kvalitatīvos skaņas izolācijas paneļus mūsu un izvēlies preces saņemšanas veidu – veikalā vai ar piegādi līdz pat Tavām namdurvīm!