Darba cimdi

(16)
Filtrs (0)

Radušies jautājumi par kādu no produktiem?

Sazinies ar Sandijs Birznieks:

Blakus kategorijas

Darba cimdi: komfortam un drošībai

Darba cimdi lieti noder, strādājot dārzā, veicot remontdarbus, metinot un darot vēl daudz ko citu. Tie ir aizsardzības līdzeklis, ko nepieciešams izmantot, lai pasargātu rokas no dažādu traumu, t. sk. ķīmisku apdegumu gūšanas. 

Darba cimdu veidi

Ir dažāda veida cimdi. Pamatā tie tiek iedalīti 2 grupās: vienreizlietojamie jeb vienreizējie cimdi un tādi, kurus var izmantot atkārtoti salīdzinoši ilgu laika periodu. 

Vienreizlietojamie cimdi

Pirmajā kategorijā ietilpst nitrila cimdi. Nitrila gumijas cimdi var noderēt dārza, krāsošanas darbu veikšana un tad, ja ir jāstrādā ar kādām ķīmiskām vielām. Tie ir elastīgi, viegli lietojami un nodrošina aizsardzību arī pret baktēriju nonākšanas uz ādas. Ir pieejami nitrila cimdi bez pūdera un ar pūderi. Vienīgais to mīnuss – katru reizi ir jāizmanto jauns cimdu pāris. Tāpat jāņem vērā, ka, piemēram, lateksa cimdi var izraisīt alerģisku reakciju.  

Daudzreiz izmantojamie cimdi

Savukārt vairākkārt lietojami darba cimdi maksās salīdzinoši dārgāk, tomēr ir vērts atcerēties, ka tie būs derīgi pat vairākām sezonām. Tādi, piemēram, ir metināšanas cimdi. 

Ādas cimdi

Ādas cimdi būs piemēroti darbam ar elektroinstrumentiem, tos nevar caurdurt. Šie darba cimdi ir piemēroti ainavu dizaineriem, galdniekiem u. c. profesiju pārstāvjiem.

Ziemas darba cimdi

Ziemas darba cimdi ir paredzēt dažādu ārdarbu veikšanai gada aukstajā periodā. Tiem ir biezs polsterējums, tādēļ tos var izmantot arī tad, ja ir jāstrādā ar smagiem darba instrumentiem, tā pasargājot rokas no tulznu rašanās. Tāpat darba cimdi ziemai efektīvi absorbē triecienus, kas rodas elektroinstrumentu vibrāciju laikā. 

Gumijas cimdi

Gumijas cimdi noderēs, piemēram, mājokļa uzkopšanas darbu veikšanai, izmantojot tādus tīrīšanus līdzekļus, kas saskarē ar ādu, var izraisīt kairinājumu. 

Mūsu interneveikalā darba cimdi ir pieejami daudzveidīgā klāstā. Atliek vien izvēlēties sev piemērotākos!