Dārza mājas

(6)
Filtrs (0)
Rādīt 6 preces
Rādīt 6 preces
Piegādātāja noliktavā

Keter Artisan Dārza noliktava, mantu glabātuve 277x218x226cm

€1651.65/gab
  • 277x218cm
  • 342x218cm
Piegādātāja noliktavā

Keter Oakland Dārza noliktava, mantu glabātuve 229x223.5x242cm

€1573.00/gab
  • 229x223cm
  • 229x287cm
  • 229x350cm
  • 350x229cm
Piegādātāja noliktavā

Keter Factor Dārza noliktava, mantu glabātuve 256.5x182x243cm

€1116.83/gab
  • 256x182cm
  • 256x331cm
Piegādātāja noliktavā

Keter Manor Dārza noliktava, mantu glabātuve 185x152x226cm

€707.85/gab
  • 185x152cm
  • 185x236cm

Radušies jautājumi par kādu no produktiem?

Sazinies ar Kristaps:

Blakus kategorijas

Dārza Mājas

Mūsu dārza mājas ir pieejamas dažādu stilu un izmēru variantos, sākot no kompaktākiem uzglabāšanas risinājumiem līdz pat lielām un smagām koka nojumēm ar iespēju ierīkot darbnīcu, lai uzglabātu dārza instrumentus.

Buvserviss.lv interneta veikalā atradīsiet koka, metāla un plastmasas dārza mājas ar lieliskām funkcijām, piemēram, dubultdurvīm, atveramiem logiem, ventilāciju un vēl citām. Neatkarīgi no tā, vai Jums nepieciešama dārza māja, lai uzglabātu dārza mēbeles, intrumentus vai velosipēdu, mūsu veikalā atradīsiet to kas Jums nepieciešams.

Materiālu izvēle un to īpašības

Dārza māja ir lielisks veids, kā iegūt papildu uzglabāšanas vietu un uzturēt kārtību savā dārzā, tomēr visgrūtāk ir noteikt vēlamā materiāla veidu. Būvējot dārza mājas parasti izmanto trīs veidu materiālus - koku, metālu un plastmasu. Apskatīsim katra materiāla priekšrocības un īpašības, lai Jūs varētu pieņemt vislabāko lēmumu.

Koka dārza mājas

Koka mājas nevainojami iekļaujas dārzā, pateicoties to dabiskajam izskatam. Tā ir tradicionālā izvēle, neraugoties uz to, ka parādās modernas alternatīvas, piemēram, plastmasas un metāla konstrukcijas. Ar koku kā materiālu ir viegli strādāt un pielāgot savām vajadzībām. Jūs varat pievienot plauktus un āķus, lai atvieglotu uzglabāšanu un organizēšanu. Turklāt varat krāsot ēku atbilstoši savām vēlmēm, lai tā spētu iekļauties dārza kopējā tēlā.

Metāla dārza mājas

Ja Jums ir nepieciešams kaut kur novietot vērtīgus priekšmetus kā velosipēdus, sporta inventāru vai dārza tehniku, metāla dārza mājiņas ir ideāli piemērotas. Metāla dārza mājas ir ļoti izturīgas un nodrošina lielisku aizsardzību pret laikapstākļiem un zādzībām, lai gan sākumā cena ir daudz lielāka kā citiem variantiem. Jūs varēsiet aizslēgt durvis, kas paaugstina drošības sajūtu. Metāls ir populāra alternatīva kokam, jo un arī tām ir pieejams dažāds biezums un tiek veidotas no tērauda vai cinkota alumīnija.

Plastmasas dārza mājas

Plastmasas dārza mājas kļūst arvien populārāka izvēle, jo īpaši mūsdienīgākos stila dārzos. Mums ir pieejams iespaidīgs plastmasas mājiņu klāsts dažādos izmēros un stilos. Daudzas no tām ir inovatīvi veidotas, dažām ir jumta logi, dubultas ieejas un pat ventilācija. Kā arī mūsu veikalā atradīsiet plastmasas modeļus, kuri izskatās kā koka mājas un turklāt Jūs varēsiet tās pārkrāsot vajadzību gadījumā.

Lieliska plastmasas dārza noliktavu priekšrocība ir tā, ka tās ir maz jākopj. Tās tikai reizēm jānomazgā ar šļūteni. Turklāt, tās nepūst, neizbalē un neplaisā mainīgās temperatūrās, pateicoties mūsdienu materiāliem. Kā arī daudzi no Buvserviss.lv veikalā pieejamajiem modeļiem ir viegli samontējami un remontējami, ja rodas nepieciešamība.

Dārza mājas izvēles kritēriji

Dārza mājas izvēles un iegādes process var būt sarežģīts un stresains. Ar tik daudzām iespējām nav skaidrs ar ko vispār sākt? Mūsu vienkāršais 4 soļu ceļvedis sniedz pietiekamu skaidrojumu, lai Jūs būtu droši, ka iegādājāties augstas kvalitātes dārza māju, kura ir vispiemērotāko variants Jūsu dārzam.

1. Izmantošanas mērķis: atpūta, uzglabāšana, dārzkopība utt.

Pirms sākat meklēt īsto dārza māju, ņemiet vērā dažādu izmantošanas veidu prasības. Atkarībā no izmantošanas mērķa, būs atkarīgi gan mājas izmēri, gan, iespējams, materiāls.

Dārza piederumu, piemēram, dārza mēbeļu, dārza tehnikas kā lāpstas vai grābekļa un citu piederumu glabāšanai ir mazākas prasības nekā vērtīgākiem un apjomīgākiem priekšmetiem, piemēram, motorzāģiem, zāles pļāvējiem vai lapu pūtējiem. Ja plānojat uzglabāt šos priekšmetus, Jums būs jāapsver drošība, dubultdurvis un grīda.

Ja vēlaties dārza mājā ierīkot darbnīcu, tai būs jābūt lielākai, lai Jūs varētu ērti strādāt. Jāizvērtē pieejamais dabiskais apgaismojums, lai apsvērtu vajadzību pēc logiem un vietu, kur izvietot, piemēram, darba galdus vai plauktus. Līdzīgi kritēriji jāapdomā, ja dārza mājā ierīkosiet mini siltumnīcu vai plānojat audzēt citus augus.

2. Izmērs un forma: kā izvēlēties atbilstoši dārza platībai un veidam

Kad būsiet apsvēris, kādam nolūkam tiks izmantota dārza māja, varēsiet noteikt nepieciešamo izmēru. Māju būs jābūt pietiekami lielai, lai tajā varētu veikt visas darbības, ko apsvērāt pirmajā posmā, bet noliktavai arī jāiekļaujas Jūsu pagalmā. Ja Jums ir mazs pagalms vai dārzs, tas ierobežos dārza mājas lielumu. Vienmēr izmēriet pieejamo platību, lai gūtu priekšstatu par to, kā pagalms vai dārzs izskatīsies pēc dārza mājas uzstādīšanas.

Svarīgs faktors ir tas, kur vēlaties novietot dārza māju. Atkarībā no tā, kādam nolūkam tā tiks izmantota, ir jādomā par pieejamību. Vai tā būs viegli sasniedzams, vai ceļā nav šķēršļu? Vai ir nepieciešama dabiskā gaisma, ja plānojat mājā ierīkot darbnīcu? Šīs ir dažas no lietām, par kurām Jums vajadzētu padomāt.

3. Dizains un pielāgošanās apkārtējai videi

Dārza mājai ir jāspēj pielāgoties apkārtējai videi, tāpēc ir svarīgi nodrošināt gan estētisko izskatu, gan funkcionalitāti. Izvēlieties dizainu, kas nevainojami iekļaujas Jūsu dārzā vai pagalmā un materiālus, krāsas un formas, kas papildina apkārtējo vidi. Piemēram, ja Jūsu pagalmā ir balts žogs, būtu saderīgi iegādāties baltas krāsas dārza māju, taču Jūs to izlemsiet paši.

4. Budžets un izmaksas

Paturiet prātā, ka dārza mājas sākotnējās izmaksas ir tikai daļa no kopējiem izdevumiem. Iespējams, Jums būs jāsedz papildu izdevumi, piemēram, pamatu uzstādīšana, transportēšana un profesionāla uzstādīšana. Ja vēlaties, lai viss tiktu uzstādīts kā nākas, mūsu speciālistu komanda var palīdzēt ar padomu!

Montāža un uzturēšana

Uzstādot dārza māju sekojiet līdzi instrukcijai. Galvenais parūpējieties, ka virsma uz kuras plānojat novietot dārza māju ir stabila un neapdraud kalpošanas ilgumu. Mūsu veikala komada ir gatava palīdzēt Jums ar padomu vai telefoniski atbildēt uz visiem jautājumiem, taču ja neesat pāŗliecināts par saviem spēkiem, noalgojiet profesionāli.

Ieguldot līdzekļus kvalitatīvā dārza mājā, ir ļoti svarīgi to labi uzturēt, lai nodrošinātu ilgu kalpošanas laiku. Padomi, ko ņemt vērā:

Regulāri apstrādājiet dārza mājas materiālu. Ja tas ir koks pirms līdzekļu apstrādes noņemiet krāsu vai laku. Uzklājiet līdzekli visos stūros un spraugās. Ja tas ir metāls, laikus novērsiet iespājamos rūsas draudus.

Apgrieziet kokus un citus augus, kas traucē. Jūsu šķūnim tuvu augošie koki un augi var radīt bojājumus - caurumus jumtā vai augu lapas var izraisīt, piemēram, koksnes mitrumu. Laikus apgrieziet visus zarus un grābiet lapas.

Svarīga dārza mājas uzturēšanas daļa ir jumts. Regulāri pārbaudiet jumtu un nomainiet to, ja pamanāt caurumus vai plīsumus, ko parasti izraisa vējš un krītoši zari. Lai izvairītos no mitruma, ir svarīgi rīkoties ātri.

Pārbaudiet iekšpusi. Ir lietderīgi pārbaudīt arī iekšpusi, lai konstatētu, vai tajā nav caurumu vai mitruma pazīmju. Labs laiks pārbaudei ir pēc lietus. Arī šajā gadījumā pēc iespējas ātrāk salabojiet visus caurumus.

Papildus aprīkojums un aksesuāri

Lūk, daži papildus piederumi, kurus vērts apsvērt iegādāties:

Mēbeles un apgaismojums: Lai radītu vispārēju mājīgu atmosfēru dārzā, ieguldiet līdzekļus ērtās āra mēbelēs, piemēram, atpūtas krēslos, lielā galdā, kas ļaus uzņemt arī viesus. Parūpējieties par apgaismojumu, piemēram, virtenes, laternas vai ar saules enerģiju darbināmas lampas, lai apgaismotu dārza māju vai taciņu līdz tai.

Izolācija un apkure ziemai: Nodrošiniet komfortu visa gada garumā, izolējot dārza mājas sienas, griestus un grīdu. Tas palīdz regulēt temperatūru un saglabāt siltumu aukstājos gada mēnešos. Apsveriet iespēju uzstādīt sildītāju vai malkas krāsni, ja dārza mājas materiāls un izmēri to ļauj.

Drošības elementi: Aizsargājiet savu īpašumu tādiem drošības elementiem kā izturīgas durvju un logu slēdzenes. Apsveriet iespēju uzstādīt signalizācijas sistēmu vai kustību uztverošu apgaismojumu, lai justos drošāk.

Dārza Mājas - Biežāk uzdotie jautājumi (FAQ)

1. Kāpēc man vajadzētu iegādāties jau uzbūvētu vai saliekamu dārza māju?

Lai uzbūvētu dārza māju, ir nepieciešamas divas svarīgas lietas bez materiāla un insturmentiem: laiks un zināšanas. Lielākajai daļai cilvēku trūkst vismaz vienas no šīm lietām. Tas var izskatīties vienkārši, taču, lai uzbūvētu stabilu projektu, ir nepieciešamas zināmas būvniecības zināšanas.

2. Kura dārza māja ir vislabākā?

Ja Jums ir nepieciešama uzglabāšanas vieta zāles pļāvējam vai vēlaties izveidot darbnīcu, Jums būs nepieciešama lielāka mājiņa nekā tad, ja glabāsiet tikai dažus dārza instrumentus, piemēram, zāģi vai lāpstu. Arī stili un krāsas ir pieejamas bezgalīgi daudz variantos, tāpat kā papildus uzlabojumi kā logi un atbīdāmas vai aizslēdzamas durvis.

3. Vai nojumē var pieslēgt elektrību?

Elektrību no mājas līdz dārza mājai var novadīt pa zemi vai arī mūsdienīgs variants uz jumta vai blakus nojumei var uzstādīt saules baterijas.

4. Vai dārza mājai ir nepieciešams betona pamats?

Var būt, bet tas nav obligāti visām dārza mājām. Tomēr, ja dārza māja ir no koka, ir ļoti ieteicams, lai pamatne neatrastos uz zālāja un mitrumā.