Dekoratīvie apmetumi (22)

Filtrs (0)

Chemiplast Resimarm Krāsa 400

€3.33/kg
€66.50/gab.

Radušies jautājumi par kādu no produktiem?

Blakus kategorijas

Dekoratīvais apmetums dažādu virsmu apstrādei

Dekoratīvais apmetums, kā varat spriest pēc tā nosaukuma, ir paredzēts fasāžu, cokolu, sienu un citu virsmu dekoratīvai apstrādei. Neatkarīgi no rezultāta, kādu gribat panākt, izvēlieties Buvserviss.lv internetveikalā atrodamo apmetumu – esam parūpējušies par plašu produktu klāstu no uzticamiem ražotājiem!

Ļoti būtisks faktors – virsma, uz kuras klāsiet dekoratīvo apmetumu

Dekoratīvie apmetumi ir ļoti dažādi, un tie ir paredzēti dažādiem apstākļiem un virsmu veidiem. Tāpēc pirms dekoratīvā apmetuma iegādes pārliecinieties, kādam mērķim tas ir paredzēts. Rīgas Būvserviss internetveikalā pieejams dekoratīvais apmetums tādām virsmām kā:

  • betons;
  • keramzītbetons;
  • putubetons;
  • ģipsis;
  • ģipškartona plāksnes;
  • skaidu plāksnes;
  • apmestas virsmas, u. c.

Pie katra no dekoratīvajiem apmetumiem atradīsiet tehniskos datus, kas palīdzēs saprast, vai tas ir piemērots jūsu vajadzībām, un kā attiecīgo dekoratīvo apmetumu lietot un uzglabāt.

Buvserviss.lv piedāvājumā – dažādu zīmolu dekoratīvais apmetums fasādei un iekštelpām

Neesat pārliecināts, kurš ražotājs piedāvā patiešām kvalitatīvu dekoratīvo apmetumu? Rīgas Būvserviss internetveikalā par šo aspektu jums nav jādomā, jo saviem klientiem piedāvājam tikai tādu zīmolu produkciju, kas gadu gaitā pierādījuši savu kvalitāti. Lūk, daži no tiem: Ekofleks, Caparol, Knauf, SAKRET, un citi. 

Ja neesat pārliecināts, kurš fasādes dekoratīvais apmetums jūsu vēlmēm un vajadzībām der vislabāk, sazinieties ar mums rakstiski vai telefoniski. Kāds no mūsu pieredzējušās un zinošās darbinieku komandas noteikti palīdzēs veikt pareizo izvēli, sniedzot izsmeļošu konsultāciju un atbildot uz visiem jums interesējošajiem jautājumiem.

Neatkarīgi no tā, vai jums nepieciešams dekoratīvais apmetums iekštelpām vai ēku fasādei, izvēlieties to Rīgas Būvserviss internetveikalā un izmantojiet priekšrocības, ko piedāvājam! Pirmkārt, nodrošinām operatīvu piegādi, lielākoties – 1–2 dienu laikā. Otrkārt, materiālu aprēķina kalkulators ātri un vienkārši ļaus saprast, cik daudz dekoratīvā apmetuma iepakojumi jāiegādājas. Treškārt, pastāvīgajiem klientiem, slēdzot ilgtermiņa sadarbības līgumu, piedāvājam dažādus bonusus, piemēram, atliktos maksājumus un izdevīgas atlaides.