Perforatori un atskaldāmie āmuri

Perforatori ar piegādi 1-2 dienu laikā

Ja nepieciešama ierīce, kas nepievils nopietnu kalšanas un urbšanas darbu laikā, Buvserviss.lv piedāvājumā esošie perforatori un atskaldāmie āmuri ir pareizā izvēle. Iegādājieties savām vajadzībām piemērotāko perforatoru un visu pārējo, kas vajadzīgs remontam un būvniecības darbiem!

Elektriskais, pneimatiskais un akumulatora perforators – kuru izvēlēties?

Gan perforators, gan atskaldāmais āmurs var darboties ar elektrību, uzlādējamu akumulatoru vai saspiestu jeb kompresētu gaisu. Katram no variantiem ir savas priekšrocības. Akumulatora perforators un citas šī veida ierīces ļauj strādāt ērti un efektīvi, jo ar to iespējams brīvi pārvietoties bez jebkādiem vadiem – viss, kas nepieciešams, ir uzlādēts akumulators. 

Ierīces, kas darbojas ar pieslēgumu pie elektrotīkla, nodrošina vienmērīgu jaudu, kā arī jums nevajadzēs domāt par izlādējušos akumulatoru nomaiņu un uzlādēšanu. Turpretī, pneimatiskais atskaldāmais āmurs vai perforators darbojas ar kompresēta gaisa palīdzību. Šādas ierīces tiek pieslēgtas saspiesta gaisa avotam, un tās parasti izceļas ar ievērojamu jaudu.

Kas vēl jāņem vērā pirms perforatora iegādes?

Izvēloties perforatoru, uzmanība jāpievērš tam, cik liela ir ierīces jauda, trieciena spēks un apgriezienu skaits minūtē. Jo rādītāji šajos parametros augstāki, jo nopietnākus darbus ar attiecīgo instrumentu būs iespējams paveikt. 

Pārbaudiet, kas ietilpst preces komplektācijā – piemēram, akumulatora DeWALT perforators pieejams gan atsevišķi, gan komplektā ar akumulatoru un lādētāju. Komplektācijā var būt arī dažādi noderīgi papildu piederumi, sākot ar koferi pārnēsāšanai un beidzot ar kaltiem un urbjiem.

Buvserviss.lv pieejamie perforatori ir īpaši atlasīti, lai jums piedāvātu tikai kvalitatīvas un uzticamas ierīces, kas pienācīgi kalpos daudzu gadu garumā. Veiciet pasūtījumu šodien, lai pasūtījums jau 1-2 dienu laikā nonāktu pie jums, vai arī sazinieties ar mums, lai saņemtu konsultāciju, kas palīdzēs izvēlēties pareizo perforatoru!