Tapešu līmes

(10)
Filtrs (0)
Piegādātāja noliktavā

Vincents Polyline Extra Tapešu līme 100g

€7.80/kg
€0.78/gab
  • 100g
  • 205g
Pieejams uzreiz

Vincents Polyline Vinil Tapešu līme 100g

€11.00/kg
€1.10/gab
  • 100g
  • 205g
Piegādātāja noliktavā

Vincents Polyline Flizelin Tapešu līme 100g

€12.30/kg
€1.23/gab
  • 100g
  • 205g
Piegādātāja noliktavā

Bostik Wall Standart sienu līme tapetēm sausās telpās 5L

€1.60/kg
€8.00/gab
  • 5000g
  • 15000g
Piegādātāja noliktavā

Caparol CapaColl GK Līme stiklšķiedras tapetēm 16kg

€2.23/kg
€37.19/gab
Piegādātāja noliktavā

Quelyd Express Līme papīra tapetēm, 250g

€12.00/kg
€3.00/gab

Radušies jautājumi par kādu no produktiem?

Blakus kategorijas

Esi gatavs remontam – ko ņemt vērā, izvēloties tapešu līmes?

Tapetes ir praktisks un stilīgs sienas apdares veids, jo tapešu piedāvājums ir plašs un nav būtiski jāpūlas, lai atrastu tieši tādas tapetes, kas perfekti iederētos istabā. Kad jaunās tapetes ir nopirktas, jāmeklē līme tapetēm, kas varētu būt mulsinoši, ja tapetes tiek līmētas pirmo reizi. Lai tapešu līmēšana noritētu perfekti, pastāstīsim sīkāk par tapešu līmes veidiem un citiem praktiskiem padomiem, kurus vajadzētu ņemt vērā, izvēloties tapešu līmi.

Kādas tapešu līmes izvēlēties?

Svarīgi ņemt vērā tapešu veidu – tirgū ir pieejamas papīra, krāsojamās tapetes, vinila, tekstila un citu veidu tapetes. Pērkot tapešu līmes, vajadzētu pārbaudīt, vai konkrētā līme atbilst iegādātajam tapešu veidam – tas vienmēr ir norādīts uz līmes iepakojuma. Nepiemērotas tapešu līmes nevajadzētu izmantot, jo tās atšķiras pēc biezuma un sastāva – tapešu līmēšanas apzīmējumi palīdzēs izvēlēties pareizo līmi.

Tapešu līmes sastāvs – kam pievērst uzmanību

Izplatītākie izejmateriāli, no kuriem tiek ražotas tapešu līmes, ir celuloze, polimēri un ciete. Lētākās līmes parasti tiek izgatavotas uz cietes bāzes – šīs līmes ir diezgan vienkārši uzklāt, un tās parasti izmanto papīra tapešu līmēšanai. Polimēru bāzes līmes parasti izmanto biezāku tapešu veidu pielīmēšanai, piemēram, vinila tapetēm. Celulozes bāzes līmes ir dārgākas, tomēr tās labi pielīp virsmai un ir elastīgas, tādējādi padarot līmes uzklāšanu vienkāršāku.

Tapešu līmes patēriņš

Tapešu līmes patēriņš jeb produktivitāte ir atkarīga no tapešu līmes veida, tomēr aptuvenais ruļļu skaits vienmēr būs norādīts uz iepakojuma. Piemēram, viena paka Quelyd līmes papīra tapetēm būs pietiekama aptuveni 8–9 ruļļiem. Jāpiemin, ka vinila tapetēm parasti ir nepieciešams lielāks līmes daudzums.

Kā pagatavot tapešu līmi?

Katrai līmei ir sava formula, tāpēc ir svarīgi izlasīt lietošanas instrukciju. Parasti tapešu līmes pagatavošanas process ir vienkāršs – ielejiet instrukcijā norādīto ūdens daudzumu, ātri maisiet ūdeni un ieberiet pakas saturu. Jāpagaida pāris minūtes, vēlreiz jāapmaisa un līme ir gatava.

Buvserviss.lv ir pieejams plašs klāsts ar tapešu līmēm priekš dažāda veida tapetēm, sākot no līmes priekš papīra tapetēm līdz pat speciālai līmei priekš vinila tapetēm – iepazīsties ar Buvserviss.lv piedāvājumu jau tagad!