Kokšķiedras plāksnes

(9)
Filtrs (0)
Rādīt 9 preces
Rādīt 9 preces

Radušies jautājumi par kādu no produktiem?

Blakus kategorijas

Kokšķiedras plāksnes visa veida siltināšanai

Jūs interesē siltumizolācijas materiāls, kas nodrošina gan efektīvu siltuma, gan skaņas izolāciju, tajā pašā laikā telpā radot patīkamu mājīguma sajūtu? Šādā gadījumā kokšķiedras plāksnes ir pareizā izvēle – meklējiet tās Buvserviss.lv internetveikalā!

Kādiem siltināšanas darbiem kokšķiedras plātnes ir piemērotas?

Pretstatā virknei citu siltināšanas materiālu, kokšķiedras siltumizolācijas plāksnes var izmantot gan ēku ārsienām, jumtiem un griestiem, gan telpu siltināšanai un piesiltināšanai no iekšpuses. Tas iespējams, pateicoties kokšķiedras sastāvam un formai – to izgatavo no koksnes skaidām un dažādām saistvielām, iegūstot stingras plāksnes. Izvēloties atbilstošu plākšņu veidu, tās var arī krāsot, špaktelēt un pakļaut cita veida apstrādei.

Kokšķiedras plāksnes nodrošina ne tikai siltumizolāciju. Tās izceļas ar efektīvu skaņas izolāciju, uzlabojot telpas akustiku, kā arī var tikt izmantotas šķiedras vai beramās siltumizolācijas materiālu fiksēšanai. To, kādiem mērķiem konkrētās kokšķiedras plātnes paredzētas, uzzināsiet pie katras preces apraksta. Vēl viena būtiska kokšķiedras plākšņu priekšrocība ir to ērtā un vienkāršā montāža, kurai nav nepieciešamas nedz priekšzināšanas, nedz specializēts aprīkojums.

Buvserviss.lv klāstā – dažādas kokšķiedras siltumizolācijas plāksnes

Neatkarīgi no tā, kādam mērķim jums nepieciešamas kokšķiedras plāksnes (ārsienu vai jumta siltināšanai, dzīvokļa siltināšanai no iekšpuses, citu siltumizolācijas materiālu fiksēšanai, telpas akustikas uzlabošanai un skaņas izolācijai), piemērotu produkciju atradīsiet pie mums, Buvserviss.lv internetveikalā.

Atrast piemērotāko risinājumu konkrētajai situācijai palīdzēs detalizētie preču apraksti un meklēšanas filtrs. Savukārt, ja nepieciešama zinoša speciālista konsultācija, atliek vien ar mums sazināties – mūsu pieredzējušie klientu apkalpošanas speciālisti palīdzēs veikt pareizo izvēli.

Viena no būtiskākajām Buvserviss.lv internetveikala priekšrocībām ir ātrā preču piegāde – lielākajā daļā gadījumu to nodrošinām 1–2 dienu laikā, turklāt piegādi varam nodrošināt arī līdz jūsu būvobjektam vai mājoklim. Jums tikai atliek veikt pasūtījumu un tā apmaksu, un jau pavisam drīz saņemsiet informāciju par tālākajiem soļiem!