Māla dakstiņi

(8)
Filtrs (0)
Rādīt 8 preces
Rādīt 8 preces

Radušies jautājumi par kādu no produktiem?

Blakus kategorijas

Māla dakstiņi – augsta kvalitāte, lielisks izskats

Māla dakstiņu jumts ir klasiska vērtība daudzu gadsimtu garumā, un tas joprojām ir viens no iecienītākajiem jumta seguma veidiem visā pasaulē. Buvserviss.lv internetveikalā atradīsiet māla dakstiņus plašā klāstā no uzticamiem ražotājiem!

Kādas ir māla dakstiņu priekšrocības?

Viens no būtiskākajiem plusiem, ko piedāvā dakstiņi no māla, ir to ilgais kalpošanas laiks – šāda veida jumts var kalpot vairāk nekā 100 gadus. Māla dakstiņiem nekaitē nedz sals un sniegs, nedz karstums, vēja brāzmas un citi izaicinoši laikapstākļi, kā arī šādu jumtu ir vienkārši uzturēt. Dabīgie māla dakstiņi ir elpojoši, līdz ar to nerodas kondensāts, un tie ir klusi – lietus un krusas laikā trokšņu praktiski nav.

Ne mazāk svarīgs faktors, izvēloties jumta segumu, ir arī tā vizuālais tēls. Arī šajā aspektā māla dakstiņus novērtē ļoti atzinīgi, pateicoties to dabiskajam un skaistajam izskatam. Turklāt dakstiņi pieejami dažādās formās, izmēros un krāsās, tāpēc piemērotu risinājumu iespējams atrast ikvienai ēkai, ja vien to atļauj jumta konstrukcija.
 

Buvserviss.lv internetveikalā pieejami māla dakstiņi no tādiem pasaulē iecienītiem ražotājiem kā Nelskamp, ERLUS, un citiem. Ja neesat pārliecināts, kādu dakstiņu modeli izvēlēties, sazinieties ar mums – mūsu zinošie speciālisti noteikti palīdzēs pieņemt pareizo lēmumu!