Krāsošanas ruļļi

(5)
Filtrs (0)
Rādīt 5 preces
Rādīt 5 preces

Radušies jautājumi par kādu no produktiem?

Sazinies ar Sandijs Birznieks:

Blakus kategorijas

Krāsošanas ruļļi no uzticamiem zīmoliem

Krāsošanas ruļļi tiešā veidā ietekmē to, cik kvalitatīvs būs krāsas klājums. To ņemot vērā, Buvserviss.lv atrodami krāsojamie rullīši, kas īpaši atlasīti no meistaru iecienītiem ražotājiem!

Krāsošanas ruļļi – daudz un dažādi

Lai saprastu, kāds krāsu rullītis ir jums piemērotākais, pievērsiet uzmanību, kādam mērķim tas paredzēts – darbam iekštelpās vai ārpus telpām. Ļoti liela nozīme ir arī tam, kādu faktūru krāsošanas rullis veido. Raupjākas faktūras ruļļus parasti izvēlas neēvelētam kokam un fasāžu apmetumam, bet gludāki krāsošanas ruļļi ir piemēroti, piemēram, līstēm un mēbelēm.

Krāsošanas rullīši pieejami dažādos platumos – šaurāki modeļi ir piemērotāki smalkākiem darbiem un krāsošanai grūtāk aizsniedzamās vietās, savukārt ar platākiem ruļļiem darbs noritēs ātrāk. Krāsošanas rullim jāizvēlas arī atbilstoša izmēra rokturis.

Gan krāsošanas ruļļi, gan viss pārējais, kas nepieciešams krāsošanai un citiem remontdarbiem vai būvniecībai, pieejams Buvserviss.lv internetveikalā. Pie mums jūs sagaida gan ātra piegāde 1-2 dienu laikā, gan īpaši atlasīts produktu klāsts un zinoši speciālisti, kuri gatavi sniegt noderīgas konsultācijas par jebkuru produktu grupu!