Celtniecības putekļu sūcēju aksesuāri

(8)
Filtrs (0)
Rādīt 8 preces
Rādīt 8 preces

Radušies jautājumi par kādu no produktiem?

Sazinies ar Sandijs Birznieks:

Blakus kategorijas

Celtniecības putekļu sūcēju aksesuāri

Celtniecības putekļu sūcējs ir būtisks palīgs katrā būvprojektā, taču to efektivitāte ir atkarīga no piemērotiem aksesuāriem. Atkarībā no tā, kādi uzgaļi vai atkritumu savākšanas maisi tiek izvēlēti, tiek ietekmēta sūcēju efektivitāte.

Celtniecības putekļu sūcēju aksesuāri piedāvā dažādas iespējas tīrīšanas procesa uzlabošanai:

  • Papīra putekļu maisi – šie maisi putekļu sūcējiem ir īpaši izstrādāti, lai efektīvi savāktu un noturētu smalkas putekļu daļiņas, padarot tos ideāli piemērotus celtniecības vietās, kur rodas daudz putekļu. Papīra materiāls nodrošina vienkāršu izmantošanu un likvidāciju.
  • Putekļu sūcēju uzgaļi – dažādi uzgaļu dizaini ļauj pielāgot tīrīšanas procesu atkarībā no tīrāmās virsmas veida. Ir pieejami speciāli uzgaļi grīdām, sienām, grūti sasniedzamām vietām utt.
  • Antistatiskās šļūtenes – šīs šļūtenes ir izstrādātas, lai samazinātu statisko elektrību, kas ir svarīgi, tīrot elektronikas iekārtas vai citas jutīgas virsmas, kur statiskā elektrība var radīt problēmas.

Ja nepieciešami celtniecības putekļu sūcēju aksesuāri vai piederumi, ieskaties Buvserviss.lv piedāvājumā. Pie mums plašs produktu klāsts, kā arī izdevīgas cenas un zibenīga produktu piegāde visā Latvijā.