Finierētas durvis

(8)
Filtrs (0)
Rādīt 8 preces
Rādīt 8 preces

Radušies jautājumi par kādu no produktiem?

Blakus kategorijas

Finierētas durvis: elegantas un unikālas

Koksne joprojām ir viens no populārākajiem materiāliem, kas tiek izmantots mēbeļu un tajā skaitā arī durvju ražošanā. Pateicoties koka ekoloģiskajām īpašībām, dabiskumam, unikalitātei un arī vizuālajai pievilcībai, tas spēj lieliski iederēties jebkurā interjerā. 


Vai lūkojies pēc jaunām durvīm? Lieliski, jo, iespējams, ka finierētas durvis ir tieši tās, kas Tev ir nepieciešamas. Turklāt vari būt pilnīgi drošs – pateicoties unikālajam koka rakstam, otras tādas pašas durvis nekur nebūs atrodamas.

Finiera durvju veidi

Finiera durvis tiek izgatavota no dažādiem kokiem, bet viens no populārākajiem ir ozols. Durvis ir pieejams dažādās krāsu variācijās, sākot no gaišiem, balinātiem toņiem, līdz pelēkiem un pat melniem, kas, visnotaļ, piešķirs telpai pavisam jaunus akcentus. 
Ir pieejamas gan gludi finierētas, gan arī pildiņu durvis. Pirmajā gadījumā durvju pildījumam izmanto šūnkartonu vai rorskaidu plātnes, kas nodrošina optimālu skaņas izolāciju. Mūsu internetveikalā ir iespējams iegādāties finierētās durvis, kas izgatavotas no ozola vai priedes masīvkoka. 

Kādēļ dot priekšroku finierētām durvīm? 

Finierētas durvis sniedz daudz būtisku priekšrocību. Lūk, dažas no tām:

  • izturīgums. Pateicoties finierētajam materiālam, tiek nodrošināta noturība gan pret nodilumu, gan skrāpējumiem, mitrumu un citiem ārējās vides apstākļiem, kas var samazināt durvju kalpošanas ilgumu un līdz ar to arī kvalitāti; 
  • vienkārša un ērta kopšana. Durvis būs viegli uzturēt tīras, neveltot tam daudz pūļu. Tās atliek tikai notīrīt ar mitru drāniņu;
  • izdevīgums. Arī finansiālajā ziņā šis ir vērtīgs un izdevīgs pirkums, jo, salīdzinot ar citiem durvju veidiem, šī ir viena no ekonomiskākajām opcijām. 

Finierētas durvis – ozols, priede vai jebkāds cits materiāls – būs ilgmūžīgas tikai tad, ja tās būs patiesi kvalitatīvas. Lai par to pārliecinātos, pievērs uzmanību durvju krāsojumam. Ja uz tām ir uzklāta tonētā laka, ņem vērā, ka nereti tā cenšas noslēpt zemākas kvalitātes finieri.


Kvalitatīvas ozola vai priedes masīvkoka finierētas durvis iegādājies mūsu internetveikalā Buvserviss.lv. No plašā klāsta izvēlies tās, kas Tev ir vispiemērotākās!