Pagarinātāji

(2)
Filtrs (0)
Rādīt 2 preces
Rādīt 2 preces

Pagarinātāji dažādām vajadzībām

Elektrības pagarinātājs mēdz būt nepieciešams gan ikdienā mājoklī, gan veicot remontu un būvniecības darbus. Neatkarīgi no tā, kāda veida pagarinātājs jums vajadzīgs, piemērotu modeli atradīsiet Buvserviss.lv internetveikalā!

Kādiem aspektiem pievērst uzmanību, izvēloties pagarinātāju?

Lai pagarinātāji pilnvērtīgi pildītu tiem uzticēto funkciju, nepieciešams iegādāties atbilstošu modeli. Vērā ņemiet šādus pagarinātāju parametrus:

  • Produkta veids – Buvserviss.lv internetveikalā pieejami gan parastie pagarinātāji, gan pagarinātājvadi un pagarinātāji uz spoles. Parastos pagarinātājus plaši izmanto gan mājsaimniecībās ikdienas vajadzībām, gan remontdarbu laikā. Pagarinātājvadi un pagarinātāji uz spoles parasti ir ievērojami garāki, tāpēc piemēroti, lai varētu ērti strādāt ar dažādiem elektroinstrumentiem, kā arī izmantot elektrību vietās, kur tā nav pieejama, piemēram, jaunceltnē vai piemājas saimniecības ēkā. Elektriskie pagarinātāji ar spoli ļauj tos ērtāk izmantot un pārvietot;
  • Vada garums – noskaidrojiet, cik garu pagarinātāju jums vajag, lai tas būtu piemērots jūsu vajadzībām. Ja neesat pārliecināts, ieteicams izvēlēties modeli ar nedaudz garāku vadu. Atlasīt piemērotāko vada garumu varat, izmantojot preču meklēšanas filtru, norādot, vai jums vajadzīgs pagarinātājs 25m, 3 m, 50 m vai jebkādā citā garumā;
  • Rozešu skaits – no rozešu skaita atkarīgs, cik daudz elektroierīces vienlaicīgi būs iespējams pieslēgt konkrētajam pagarinātājam;
  • Zemējums – vadu pagarinātāji ar zemējumu var nodrošināt papildu aizsardzību;
  • Slēdzis – ļauj ērti atslēgt elektrības padevi elektroierīcēm, kas pieslēgtas pagarinātājam;
  • Ampēri, volti un vati – lai pagarinātāji netiktu pārslogoti, ir svarīgi izvēlēties modeli, kas spēj izturēt atbilstošu jaudu, spriegumu un strāvas stiprumu.

Būtisku lomu atsevišķos gadījumos spēlē arī pagarinātāju krāsa. Piemēram, sarkans pagarinātāja vads būs daudz labāk redzams, veicot remontdarbus, samazinot risku aiz tā aizķerties vai vadu sabojāt. Savukārt, izvēloties pagarinātāju mājoklim, no pagarinātāja krāsas atkarīgs, cik organiski tas iekļausies telpas interjerā. 

Turpretī āra pagarinātājs parasti ir ar kādu no IP aizsardzības klasēm, kas nozīmē, ka ierīce ir pasargāta no cietu objektu un/vai šķidrumu nokļūšanas tajā. IP klases gan ir ļoti dažādas, tāpēc pirms pirkuma veikšanas pārliecinieties, vai tā nodrošina nepieciešamo drošību.

Buvserviss.lv – pareizā izvēle, ja nepieciešams pagarinātājs vai jebkas cits remontam un būvdarbiem

Neatkarīgi no tā, vai jums vajadzīgi pagarinātāji, elektroinstrumenti vai rokas instrumenti, apdares materiāli, darba apģērbs, būvmateriāli vai jebkas cits būvdarbiem un remontam, meklējiet to Buvserviss.lv internetveikalā! Mēs nodrošinām operatīvu piegādi 1-2 dienu laikā, īpaši atlasītu preču sortimentu, kā arī nepieciešamības gadījumā – izsmeļošas konsultācijas.