Slīpmašīnas

Slīpmašīnas no DeWALTStanley un citiem zīmoliem

Ar slīpmašīnas palīdzību iespējams apstrādāt dažāda veida virsmas. Neatkarīgi no tā, kāda slīpmašīna nepieciešama jums, meklējiet to šeit, Buvserviss.lv internetveikalā – pie mums sagaida rūpīgi atlasīts preču klāsts un ātra piegāde!

Kā atšķiras slīpmašīnu modeļi?

Lai saprastu, kādu slīpmašīnu iegādāties, vispirms aicinām iepazīties ar to atšķirīgajiem veidiem:

  • Leņķa slīpmašīna – ļoti populārs un daudzpusīgs instruments, ar kura palīdzību, piemeklējot atbilstošu disku, var apstrādāt dažādus materiālus un arī tos griezt;
  • Orbitālā slīpmašīna – paredzētas smalkai virsmu apstrādei. Lai panāktu īpaši efektīvu rezultātu un atvieglotu darbu, iesakām iegādāties modeli, kam ir putekļu savākšanas sistēma;
  • Ekscentriskā slīpmašīna – domātas beigu apstrādei, kad vajadzīgs īpaši smalks galarezultāts. Arī šīs slīpmašīnas mēdz būt aprīkotas ar sistēmu, kas savāc putekļus. Tām ir apaļa pamatne, lai varētu veikt liektu virsmu apstrādi;
  • Lentas slīpmašīna – galvenokārt tiek izmantotas, lai apstrādātu līdzenas virsmas ar lielu laukumu (špaktelētu virsmu slīpēšana, dēļu atbrīvošana no lakas vai krāsas slāņa, u. c.);
  • Taisnā rokas slīpmašīna – taisno slīpmašīnu galvenokārt izvēlas slīpēšanas darbiem, kuros vajadzīga īpaši augsta precizitāte. Ar tām arī iespējams piekļūt grūti aizsniedzamām vietām. Taisnās slīpmašīnas lielākoties lieto, lai apstrādātu metālu, bet, izvēloties piemērotu uzgali vai disku, tā derēs arī citu materiālu apstrādei.

Buvserviss.lv klāstā atrodama arī sienas un griestu slīpēšanas iekārta, kas aprīkota ar teleskopisku kātu, kuram iespējams pielāgot tā garumu, lai darbs būtu maksimāli ērts.

Dažādām ierīcēm – dažādi darbības veidi

Ļoti izplatīti ir elektriskie slīpmašīnu modeļi, kas darbojas ar pieslēgumu pie elektrības. Tas garantē vienmērīgu jaudu visā darbošanās laikā, taču pastāvīgi vajadzēs pievērst uzmanību tam, kur atrodas vads. 

Akumulatora slīpmašīnām nepieciešami atkārtojami uzlādējami akumulatori, kas ļauj darboties vietās, kur elektrība nav, un strādāšanu netraucē vads. Tomēr jārēķinās, ka akumulatorus regulāri vajadzēs uzlādēt un nomainīt. Iegādājoties šādu ierīci, pievērsiet uzmanību, vai preces komplektācijā ietilpst arī lādētājs un akumulators. 

Savukārt pneimatiskā slīpmašīna darbojas ar saspiesta gaisa palīdzību, tāpēc tai jābūt pieslēgtai pie kompresēta gaisa avota.

Buvserviss.lv internetveikalā atrodama gan kvalitatīva DeWALT slīpmašīna dažādos modeļos, gan Stanley sienas un griestu slīpēšanas iekārta, kā arī citas slīpmašīnas un viss pārējais, kas vajadzīgs remontam un būvdarbiem. Noformējiet pasūtījumu šodien, un jau pēc 1-2 dienām saņemiet to savā mājoklī vai jebkur citur!