Grils, ugunskura vieta

(2)
Filtrs (0)
Rādīt 2 preces
Rādīt 2 preces

Radušies jautājumi par kādu no produktiem?

Sazinies ar Kristaps:

Blakus kategorijas

Grili un ugunskuru vietas

Vasaras dārza ballītes vai kādi citi kopā būšanas mirkļi ar savu ģimeni, draugiem vai radiniekiem nav iedomājami bez grila, kas gādā par gardiem, uz oglēm ceptiem, ēdieniem. 

Mūsu piedāvājumā ir pārvietojamais grils, kas pavisam noteikti var kļūt par lielisku sabiedroto izcilas maltītes pagatavošanā. Tas ir veidots no tērauda korpusa, ko papildina karstumizturīgs krāsojums un ir aprīkots ar: 

  • aizbīdni degšanas gaisa pieplūdes regulēšanai; 
  • diviem noslēgvākiem – trauku turētājiem;
  • koka rokturiem – ērtākai un drošākai grila pārvietošanai;
  • noņemamām atbalsta kājām un vēl citām noderīgām funkcijām. 

Šādi ogļu grili sniedz vairākas būtiskas priekšrocības un viena no tām – ēdienam tiek piešķirts unikālais dūmu aromāts. Taču, lai šāda veida dārza grils pildītu visas savas funkcijas, tā lietotājam ir jāprot izvēlēties atbilstošo daudzumu malkas vai ogļu, kā arī rūpīgi jāseko līdzi tā temperatūrai, novērtējot, vai grilam ir pietiekams karstums. 

Alternatīva griliem ir ugunskura vieta vai ugunskura pamatne, ko ierīkot dārzā vai citviet privātīpašuma teritorijā. Piemēram, metāla ugunskura vieta ir piemērota izmantošanai gan uz bruģa, gan zālienā. Turklāt tā ir aprīkota ar speciālajām plāksnēm, lai pasargātu mauriņu no aizdegšanās. 

Ugunskura vieta dārzā iederēsies lieliski, tā ir pārvietojama, kā arī ērti un droši lietojama. Tās aprīkojumā ietilpst: 

  • rokturi – ērtai un parocīgai ugunskura vietas pārvietošanai; 
  • regulējams grilēšanas vai zupas katla turētājs; 
  • plauktiņš - galdiņš. 

Ugunskura vieta no metāla ir vērtīgs ilgtermiņa ieguldījums, jo tā ir viegli kopjama un ilgmūžīga. Pateicoties izturīgajam tērauda korpusam, to ir iespējams izmantot jebkuros laikapstākļos. 

Grili un metāla ugunskura vieta ir iegādājami mūsu internetveikalā. Izvēlies sev piemērotāko – neaizmirstamām dārza ballītēm siltajos vasaras vakaros!