Ripzāģi

(11)
Filtrs (0)
Piegādātāja noliktavā

DeWalt Akumulatora ripzāģis 18V XR, BL, 184mm (bez akumulatora, ladētāja) DCS570N-XJ

€278.31/gab
 • Ierīce
 • Ierīce, 2x5.0Ah, lādētājs, koferis
Piegādātāja noliktavā

DeWalt Akumulatora ripzāģis 18V XR, BL, 184mm, saderīgs ar vadsliedēm (bez akumulatora, ladētāja) DCS572N-XJ

€303.23/gab
 • Ierīce
 • Ierīce, 2x5.0Ah, lādētājs, koferis

Radušies jautājumi par kādu no produktiem?

Sazinies ar Sandijs Birznieks:

Blakus kategorijas

Ripzāģi

Ripzāģis ir neaizstājams instruments gan profesionāliem meistariem, gan arī amatieriem darbojoties mājas darbnīcās. Buvserviss.lv piedāvā plašu ripzāģu klāstu. Mūsu sortimentā ir gan elektriskie, gan akumulatora ripzāģi, kas piedāvā jaudu, precizitāti un lietošanas drošību.

Ripzāģu veidi

 • Rokas: Tradicionālie rokas ripzāģi ir vienkārši, bet efektīvi rīki koksnes griešanai. Tie ir piemēroti nelieliem darbiem un prasa manuālu spēku. Tā ir laba izvēle, ja nepieciešama augsta precizitāte un kontrole pār griešanas procesu.
 • Elektriskie: Piemēroti smagākiem un prasīgākiem darbiem. Tie nodrošina lielāku jaudu un ātrumu, kas ir svarīgi, strādājot ar biezāku koksni vai citiem cietiem materiāliem. Šie zāģi ir aprīkoti ar elektromotoru un bieži vien piedāvā iespēju regulēt griešanas leņķi un dziļumu.
 • Akumulatora: Līdzīgi elektriskajiem ripzāģiem, akumulatora modeļi nodrošina lielu jaudu ar mobilitātes priekšrocību. Tie ir ideāli piemēroti darbam vietās, kur nav pieejama elektroenerģija. Akumulatora ripzāģi ir ērti lietojami un ļauj veikt darbu bez vadiem. Izvēloties ripzāģi ar akumulatoru, svarīgi pievērst uzmanību tā ampērstundu (Ah) apjomam. Jo vairāk Ah akumulatoram, jo ilgāk instrumentu varēs lietot bez atkārtotas uzlādēšanas.

Faktori, kurus ņemt vērā, izvēloties ripzāģi

Izvēloties ripzāģi, ir vairāki svarīgi faktori, kas jāņem vērā, lai nodrošinātu, ka izvēlētais instruments atbilst jūsu specifiskajām vajadzībām un projekta prasībām. Šeit ir daži galvenie aspekti, kurus vajadzētu apsvērt:

 • Jauda un veiktspēja: Pārdomājiet, cik spēcīgs ripzāģis jums nepieciešams. Lielāka jauda ir svarīga, ja plānojat griezt cietus vai biezus materiālus. Elektriskie ripzāģi bieži piedāvā lielāku jaudu, savukārt akumulatora ir ērti lietošanā, bet var būt mazāk jaudīgi.
 • Akumulatora darbības laiks: Ja izvēlaties akumulatora tipa ripzāģi, apsveriet akumulatora darbības laiku un uzlādes ātrumu. Tas ir īpaši svarīgi, ja plānojat veikt ilgstošus darbus vai strādāt vietās bez pieejamas elektroenerģijas. Ja plānoti intensīvi darbi, ieteicams iegādāties divus akumulatorus – kamēr ar vienu tiek strādāts, tikmēr otru var lādēt.
 • Diska izmērs un griešanas dziļums: Disks nosaka, cik dziļi varat griezt materiālu. Pārliecinieties, ka izvēlētais zāģa disks atbilst jūsu darba vajadzībām. Liels disks ļaus griezt biezākus materiālus. Visbiežāk dziļums ir no aptuveni 50 līdz 130 milimetriem. Kā arī nepieciešams pārliecināties, ka zāģim var izmantot dažāda veida diskus jeb zāģripas.
 • Precizitāte un regulēšanas iespējas: Apsveriet, cik svarīga jums ir griešanas precizitāte. Daži modeļi piedāvā leņķa un dziļuma regulēšanas iespējas, kas ir būtiskas precīziem un sarežģītiem griezumiem.
 • Pārvietojamība un svars: Ja plānojat bieži pārvietot instrumentu, izvēlieties vieglāku un portatīvāku modeli. Akumulatora ripzāģis parasti ir vieglāks un ērtāk pārvietojams nekā stacionārais elektriskais ripzāģis.
 • Drošības: Drošība ir ārkārtīgi svarīga. Pārbaudiet, vai attiecīgajam modelim ir drošības slēdzis, aizsargvāks un citas drošības iezīmes, lai pasargātu sevi no iespējamām traumām. Tāpat nedrīkst aizmirst par individuālajiem aizsardzības līdzekļiem, kā cimdiem, aizsargbrillēm u.c.
 • Papildu funkcijas: Dažiem ripzāģiem ir papildu funkcijas, piemēram, putekļu noņemšanas sistēmas un iespēja pievienot putekļu sūcēju, vibrācijas mazināšanas funkcija, vai integrētas gaismas, kas var uzlabot darba komfortu un efektivitāti.
 • Cena un kvalitāte: Izvērtējiet, kāda cena ir pieņemama jūsu budžetam. Neaizmirstiet, ka augstāka cena bieži atspoguļo labāku kvalitāti un ilgāku kalpošanas laiku. Mūsu klāstā ir pieejami zīmola Dewalt ripzāģi, kas pazīstami ar to augsto kvalitāti.

Buvserviss.lv piedāvā plašu ripzāģu klāstu un profesionālu konsultāciju, lai palīdzētu jums izdarīt pareizo izvēli. Ienāc, izvēlies, pasūti un saņem instrumentus vai būvmateriālus ar zibenīgu piegādi visā Latvijā.