Karogi un masti

(3)
Filtrs (0)
Rādīt 3 preces
Rādīt 3 preces
Piegādātāja noliktavā

LR karogi

€18.50/gab
Piegādātāja noliktavā

Karogu masti un kāti

€16.36/gab

Radušies jautājumi par kādu no produktiem?

Sazinies ar Kristaps:

Blakus kategorijas

Karogi, masti un kāti 

Latvijas karogs ir simbols, bez kura nav iedomājami dažādi notikumi – gan atceres dienas, gan valsts svētki. Tas veicina pašapziņu un stiprina piederību valstij, tādēļ aizvien iecienītāki kļūst karogu masti, kuros karogs plīv arī ikdienā. 

Lai tiktu izvēlēts atbilstošākais karoga masts, ir jāņem vērā vairāki būtiski faktori. Piemēram, materiāls, no kāda veidots masts: 

  • Stiklšķiedras – materiāla dēļ masts ir viegls, izturīgs pret dažādiem laikapstākļiem. Kā vienu no plusiem var minēt to, ka vēja laikā, kad pret mastu atsitas aukla, neveidojas metāliska skaņa, kā tas ir ar alumīnija un nerūsējošā tērauda mastiem;
  • Nerūsējošā tērauda – visaugstākā izturības pakāpe, tomēr cenas ziņā dārgāki nekā cita materiāla karoga kāti;
  • Alumīnija – izturīgi pret vēju, tomēr pakļauti korozijas ietekmei. 

Karoga kāts jeb masts ir aprīkots ar dekoratīvu lodveida vai spolveida uzgali. Turklāt karogi ir uzstādāmi trīs dažādos veidos, izmantojot speciālās pacelšanas sistēmas:

  • Standarta – karoga pacelšanas aukla izvietota ārpusē;
  • Slēdzenes – pacelšanas aukla atrodas iekšpusē. Karogu paceļ vai nolaiž ar aizslēdzamo rokas mehānisku;
  • Vinčas – aukla karoga pacelšanai atrodas masta iekšpusē. 

Savukārt izvēlētā masta augstums ir atkarīgs no katra paša vēlmēm. Novietojot to pie privātmājas, tas parasti nav augstāks par ēku, taču, ja tas atrodas tālāk par 10 m, tad tas var būt arī zemāks. 

Karoga masts privātmājai ir pieejams mūsu internetveikalā. Stiklšķiedras masti ir pieejami 6 līdz 12 m augstumā un tiem ir rokas sistēma ar slēdzeni. Tāpat pie mums ir pieejami arī Latvijas karogi.