Ārdurvis

(13)
Filtrs (0)

Radušies jautājumi par kādu no produktiem?

Blakus kategorijas

Ārdurvis: komfortam un drošībai

Neatkarīgi no tā, kur dzīvojam – privātmājā vai dzīvoklī – ārdurvis ir tās, bez kurām nav iedomājama uzturēšanās mājvietā. 

Durvis dažādām gaumēm un iespējām

Domājot par ārdurvju iegādi, ir jāņem vērā vairāki svarīgi faktori. Tām ir jābūt izturīgām, kvalitatīvām, jārada drošības sajūta un, nenoliedzami, arī gaumīgām, saskaņojoties ar kopējo eksterjeru (īpaši tad, ja dzīvo privātmājā). Vienas no tādām ir metāla durvis. Tās tiek uzskatītas par ļoti drošām un izturīgām, turklāt savā kalpošanas laikā šāda veida durvis ir mazāk pakļautas deformācijai un dažādiem ārējās vides apstākļiem. 

Metāla ārdurvis

Kvalitatīvas metāla durvis privātmājai vai dzīvoklim tiek izgatavotas no vienas plāksnes un to metāla biezums nav mazāks par 1,5 līdz 2 mm. Lai ārdurvīm būtu pietiekoša skaņas un siltuma izolācija, var izmantot, piemēram, poliuretāna putas, minerālvati un blīvgumijas, ko iestrādāt vērtnēs. Iegādājoties metāla ārdurvis mūsu internetveikalā, komplektā saņemsi gan blīvgumijas, gan arī stiprinājumus. 

Koka ārdurvis

Otra populārākā izvēle ir koka durvis, jo tās tiek izgatavotas no ekoloģiskiem un videi draudzīgākiem materiāliem. Taču, lai šāda veida ārdurvis mājai kalpotu pēc ilgāk, materiālam ir jābūt pietiekami un pareizi apstrādātam ar speciālajiem koksnes aizsardzības līdzekļiem. Arī durvju konstrukcijai ir jābūt pietiekoši kvalitatīvai un izturīgai, lai nerastos koka vērpšanās, ņemot vērā mūsu mainīgos laikapstākļus. 

Šīs ir lieliskas ārdurvis privātmājai, īpaši tad, ja tās ir izgatavotas no masīvkoka, jo tādā gadījumā bieži vien var iztikt bez durvju siltināšanas. Pie mums ir iespējams iegādāties neapstrādātas priedes masīvkoka durvis, kuru komplektācijā ietilpst: vērtne, kārba, divas eņģes, kā arī slēdzene. 

Pildiņu durvis

Vēl var iegādāties arī pildiņu durvis, ko izgatavo no dabiskās koksnes vai līmētiem kokmateriāliem. Lai arī šīs nebūs piemērotas ārdurvis dzīvoklim, jo nav tik izturīgas pret ārējās vides faktoriem, piemēram, laikapstākļiem, tomēr tas ir optimāls risinājums, ja nepieciešams iekšdurvis. 

Ugunsdrošās durvis

Mūsu piedāvājumā ir arī ugunsdrošās durvis, kas, piemēram, ugunsgrēka gadījumā aizkavē uguns izplatību starp telpām un visā ēkā kopumā. Pieejamas gan metāla, gan koka durvis. 

Durvis cenas ziņā var būt salīdzinoši dārgas, tomēr nekādā gadījumā neiesakām censties ieekonomēt, izvēloties lētu un nekvalitatīvu preci, kas negarantēs drošību, turklāt tādā veidā tikai lieki pārmaksāsi. 

Izvēlies ārdurvis mūsu internetveikalā. Koka, metāla, ugunsdrošās – mēs piedāvājam sortimenta daudzveidību. Izvēlies no plašā klāsta to, kas Tev der vislabāk!