Dārza mēbeles

Dārza mēbeles

Ja šobrīd plānojat iekārtot savu dārzu, terasi vai, piemēram, balkonu siltajam laikam, dārza mēbeles meklējiet tieši pie Buvserviss.lv. Neatkarīgi no tā, cik daudz platības Jums ir pieejams, ikvienu vietu var pārvērst par atpūtas un izklaides oāzi.

Vai tas būtu ērts atpūtas krēsls, liels dārza galds vai saulessargs, ko meklējat - dārza mēbeles lieliski noder, lai vasaras laikā Jums nebūtu jāsvin svētki un jāpavada brīvais laiks tikai iekštelpās. Terase vai balkons - izvēloties dārza mēbeles ir jāņem vērā Jūsu personīgās vēlmes un pieejamās platības izmēri, jo piedāvājums ir plašs.

Dārza Mēbeļu Veidi un Materiāli

No klasiskām līdz mūsdienīgākām dārza mēbelēm, iespēju ir daudz. Izvēloties dārza mēbeles domājiet kā viss izkatīsies kopā, cik daudzpusīgas ir mēbeles un izturīgas. Ja galds ir paredzēts puķupodiem, izvēlieties tādu āra galdu, kas spēs izturēt to svaru, tāpat arī pirms iegādājieties galdu nojumē, apdomājiet vai ap to var sasēsties pietiekams skaits cilvēku.

Piedāvājumā atradīsiet:

 • Dārza galdi: Neatkarīgi no tā, vai dodat priekšroku romantiskām vakariņām divatā zem zvaigznēm vai ģimeniskām vēlajām brokastīm, galda izvēle ir centrālais elements Jūsu āra pulcēšanās pasākumiem. Izvēlieties izturīgus koka pusdienu galdus, glītus metāla galdus vai elegantus kafijas galdiņus ar stikla virsmu, kas atbilst Jūsu dārza stilam un pieejamās vietas izmēram.
 • Dārza krēsli: No klasiskajiem koka krēsliem līdz glītiem metāla un ērtiem šūpuļtīkla krēsliem - ikviens atradīs kaut ko savai gaumei. Izvēloties āra krēslus, apsveriet tādus materiālus kā koks, lai radītu mājīgu sajūtu, metāls, lai nodrošinātu izturību vai plastmasa, lai atvieglotu uzturēšanu. 
 • Dārza dīvāni: Izgatavoti no laikapstākļiem izturīgiem materiāliem un komplektā nāk ar mīkstiem spilveniem. Tā būs Jūsu mīļākā vieta, kur baudīt rīta kafiju. Iegādājieties divvietīgu dīvānu vienu pašu vai komplektā ar dārza galdu.
 • Sauļošanās krēsli: Regulējamas atzveltnes, iebūvēti saulessargi un ērti spilveni nodrošina, ka varat atpūsties, gulēt un vienlaikus pasargāties no karstās vasaras saules. Piedāvājumā atradīsiet gan saliekamus krēslus, gan tādus, kur ir papildus nodalījums, lai ieliktu savu mīļāko vasaras dzērienu. 

Dārza Mēbeļu Materiāls

Materiāla izvēle dārza mēbelēm ir būtiska gan estētikas, gan izturības ziņā. Izpētiet mūžīgo koka klasiku, metāla eleganci un plastmasas daudzpusību. Katram materiālam piemīt unikālas īpašības un uzturēšanas prasības, kas jāņem vērā pirms iegādes. 

 1. Koks: Pazīstams ar savu dabisko skaistumu un izturību, tāpēc koka dārza mēbeles ir populāra izvēle. Koka mēbeles piešķir siltumu un raksturu jebkurai āra videi. Atcerieties pienācīgi rūpēties par koka mēbeļu dzīvotspēju. Lietus un saule ir vislielākie ienaidnieki, tāpēc iegādājieties pārsegus, lai neļautu laikapstākļiem sabojāt Jūsu dārza mēbeles. 
 2. Metāls: Mēbeles ir modernas un izturīgas, tās ir ideāli piemērotas mūsdienīgām āra atpūtas vietām. Alumīnijs, kaltais čuguns un nerūsējošais tērauds ir populāra izvēle to izturības un zemo uzturēšanas prasību dēļ. Metāla dārza mēbeles piedāvā neierobežotas āra dizaina iespējas.
 3. Plastmasa: Mēbeles ir vieglas, tāpēc ērti transportējamas un tīrāmas, tās ir praktiska izvēle ikdienas āra videi. Plastmasas mēbeles ir noturīgas pret mitrumu, izbalēšanu un rūsu, tāpēc nebaidieties tās atstāt ārā visu vasaru. Plastmasas mēbeles ir pieejamas dažādās krāsās un stilos, tāpēc tās ļauj veidot dažādu dizainu iespējas.

Kā Izvēlēties Dārza Mēbeles?

Tā kā ir pieejamas tik daudz iespējas, izvēlēties īstās dārza mēbeles var šķist sarežģīts uzdevums. Tomēr, ņemot vērā dažus vienkāršus apsvērumus, Jūs varat atrast ideāli piemērotas āra mēbeles, kas atbilst vietai, stilam un dzīvesveidam.

Izmērs un telpa: Pirms sākat iepirkties, izmēriet savu āra telpu, lai noteiktu, cik daudz vietas Jums ir pieejams. Apsveriet sava dārza vai terases plānojumu un padomājiet, kā vēlaties izmantot telpu. Ja Jums ir mazs balkons, izvēlieties mēbeles, kas ietaupa vietu, piemēram, saliekamus krēslus un galdus. Lielākos dārzos vai terasēs varat atļauties izvēloties lielākas mēbeles, kā dārza dīvānus.

Klimats un laikapstākļi: Ieguldiet līdzekļus aizsargpārsegos vai uzglabāšanas risinājumos, lai pagarinātu mēbeļu kalpošanas laiku un saglabātu to izskatu jaunu pēc iespējas ilgāk. Tā kā Latvijā ir barga ziema, plānojiet aukstajā gada periodā mēbeles transportēt uz iekštelpām. Arī saule var būt kaitīga, taču ar pareizu kopšanu Jūsu mēbeles kalpos ilgi.

Lietošana un dzīvesveids: Ja Jūsu dārzā ik vasaru notiek lieli pasākumi, bet tagadējais galds nepilda savu funkciju, ir laiks iegādāties lielāku dārza galsu. Ja jau sen sapņojat par šūpuļkrēslu uz sava balkona, varbūt šogad to beidzot ir vērts iegādāties? Izvēlieties tādas dārza mēbeles, kas pildīs funkciju un uzlabos vietas izskatu.

Izturība un apkope: Meklējiet dārza mēbeles, kas ir izgatavotas tā, lai tās kalpotu ilgi un kurām nepieciešama minimāla apkope. Izvēlieties materiālus, kas ir izturīgi pret rūsu, izbalēšanu un mitrumu, un iegādājieties izturīgu konstrukciju. Reizēm labāk ir ieguldīt vairāk, lai mēbeles nav jāiegādājas katru gadu no jauna.

Stils un estētika: Izvēlieties priekšmetus un mēbeles, kas atspoguļo Jūsu unikālo personību un papildina ārtelpu. Kombinējiet un saskaņojiet dažādus materiālus un stilus, lai radītu pievilcīgu atmosfēru, kurā Jums patiks pavadīt laiku. Ne tikai cena, bet arī Jūsu vēlmes ir tas, kas būs par pamatu, veicot pirkumu.

Dārza Mēbeļu Uzturēšana un Kopšana

Kad esat izvēlējies īstās dārza mēbeles savai terasei vai balkonami, ir svarīgi par tām pienācīgi rūpēties. Regulāri kopjot mēbeles, Jūs panāksiet, ka tās nenovecos ātrāk kā paredzēts. Ko ieteicams darīt:

 • Tīrīšana: Izmantojiet pareizos mazgāšanas līdzekļus un ūdeni, lai notīrītu netīrumus, iespējamos traipus, un rūpīgi noskalojiet līdzekli ar šļūteni vai spaini ūdens. Nelietojiet abrazīvus tīrīšanas līdzekļus vai birstes, kas var sabojāt mēbeļu virsmu. Ja uz mēbelēm ir noturīgi traipi vai pelējums, izmantojiet specializētu tīrīšanas līdzekli, kas paredzēts āra mēbelēm, un rūpīgi ievērojiet ražotāja norādījumus.
 • Aizsardzība pret laikapstākļiem: Uzklājiet koka mēbelēm hermētiķi vai ūdensnecaurlaidīgu aerosolu, lai novērstu mitruma radītos bojājumus un puvi. Metāla mēbelēm izmantojiet UV starojuma izturīgu krāsu vai pārklājumus, lai novērstu rūsu un koroziju. Kad mēbeles netiek lietotas, pārklājiet tās ar izturīgu pārklāju vai uzglabājiet telpās, lai pasargātu no lietus, sniega un spēcīgas saules gaismas.
 • Glabāšana ziemā: Ja iespējams, pārvietojiet vieglās vai trauslās mēbeles iekštelpās, lai novērstu bojājumus, ko var radīt aukstums vai spēcīga snigšana. Lielākām mēbelēm, kuras nevar viegli pārvietot, piemēram, kā ozolkoka dārza galds, ieguldiet līdzekļus laikapstākļiem izturīgos pārsegos vai brezentos. Spilvenus un citus auduma piederumus uzglabājiet iekštelpās vai sausā, vēdināmā vietā, lai novērstu pelējuma veidošanos.
 • Regulāra apkope: Papildus tīrīšanai un aizsardzībai pret laikapstākļiem ir svarīgi veikt regulārus uzturēšanas darbus. Pārbaudiet, vai nav vaļīgas skrūves vai stiprinājumi, un pēc vajadzības to novērsiet, lai nodrošinātu stabilitāti un drošību. Pārbaudiet koka mēbeles, vai nav redzamas pūšanas vai citas bojājumu pazīmes, un nekavējoties novērsiet šīs problēmas. Eļļojiet kustīgās daļas, piemēram, eņģes vai šarnīrus, lai tās darbotos vienmērīgi.

Biežāk Uzdotie Jautājumi

Kāds ir labākais materiāls, ko izvēlēties dārza mēbelēm?

Labākais dārza mēbeļu materiāls ir atkarīgs no Jūsu vēlmēm un budžeta. Populāri ir koka, metāla un plastmasas preču izstrādājumi, un katram no tiem ir savas priekšrocības un mīnusi. Koks piedāvā dabisku skaistumu un izturību, bet tam nepieciešama regulāra apkope. Metāls ir glīts, moderns un izturīgs, bet laika gaitā var sarūsēt. Plastmasa ir viegla un ērti tīrāma, taču tā var izbalēt vai deformēties saulē.

Kā izvēlēties pareizo dārza mēbeļu izmēru atbilstoši vietai?

Izmēriet platību, kurā plānojat novietot mēbeles, un atstājiet pietiekami daudz vietas, lai varētu ērti staigāt un pārvietoties. Apsveriet telpas mērogu un izvēlieties mēbeles, kas papildina tās proporcijas. Ja Jums ir neliels balkons vai terase, izvēlieties mēbeles, kas ietaupa vietu, piemēram, saliekamus krēslus vai izvelkamus galdiņus. Lielākas terases varat iekārtot, daudz nesatraucoties par to, ka aizņemsiet par daudz vietas.

Kā pasargāt dārza mēbeles no saules, lietus un citiem laikapstākļiem?

Lai novērstu mitruma radītos bojājumus un pūšanu, koka mēbeles apstrādājiet ar hermētiķi vai ūdensnecaurlaidīgu aerosolu. Metāla mēbelēm izmantojiet UV starojuma izturīgu krāsu vai pārklājumus, lai novērstu iespējamo rūsu un koroziju. Kad mēbeles netiek lietotas, pārklājiet tās ar izturīgu pārklāju vai uzglabājiet telpās, lai pasargātu no lietus, sniega un spēcīgas saules gaismas. Regulāra tīrīšana un apkope arī palīdz pagarināt mēbeļu kalpošanas laiku, bet laikapstākļu radītā ietekme būtiski samazina kalpošanas ilgumu, tāpēc rīkojieties laikus.

Ko darīt, ja āra mēbeles ir bojātas vai tām nepieciešams remonts?

Daudzas problēmas var atrisināt ar vienkāršiem risinājumiem vai profesionālu remontu. Ja pamanāt vaļīgas skrūves vai stiprinājumus, pēc vajadzības visu pievelciet ar atbilstošiem intrumentiem, lai nodrošinātu stabilitāti un drošību. Nelielu skrāpējumu gadījumā bojājumu novēršanai izmantojiet lakas vai koka pildvielas. Ja bojājumi ir nopietnāki, apsveriet iespēju sazināties ar profesionālu mēbeļu restaurātoru, kas palīdzēs saglabāt mēbeles vai ieteiks kā labāk rīkoties.

Iepērcies Pirms Sākusies Sezona

Kāpēc iepirkties tieši pie mums? Iepazīstieties ar mūsu interneta veikala dārza mēbeļu piedāvājumu, lai atklātu ideāli piemērotus mēbeļu variantus savam dārzam, terasei vai balkonam. Mēs piedāvājam augstas kvalitātes mēbeles - no elegantiem dārza galdiem līdz ērtiem atpūtas krēsliem, kas piemēroti jebkuram stilam un telpai.

Nepieciešama individuāla palīdzība vai padomi? Buvserviss.lv ekspertu komanda ir gatava Jums palīdzēt. Sagatavojieties sezonai laikus, un iegādājaties dārza mēbeles Buvserviss.lv!