Skrūvmašīnas un urbjmašīnas

Urbjmašīnas un skrūvgrieži dažāda veida darbiem

Remonts un būvdarbi mūsdienās nav iedomājami bez urbjmašīnām un skrūvgriežiem. Buvserviss.lv internetveikalā atrodamas urbjmašīnas, triecienurbjmašīnas, triecienskrūvgrieži un instrumentu komplekti, lai ikviens varētu iegādāties sev piemērotus instrumentus!

Akumulatora un elektriskā urbjmašīna vai skrūvgriezis – kuru izvēlēties?

Pērkot instrumentus būvdarbiem un remontam, viens no svarīgākajiem aspektiem, kam noteikti jāpievērš uzmanība, ir to darbības veids. Akumulatora skrūvgriezis un urbjmašīna darbojas ar atkārtoti uzlādējamiem akumulatoriem. Šāds risinājums nodrošina ļoti ērtu strādāšanu, jo darbam nav vajadzīgs pieslēgums elektrotīklam, un darbu netraucēs vads. Ar akumulatora ierīcēm arī vienkāršāk piekļūt grūti aizsniedzamām vietām. Ja darboties nepieciešams ilgstoši, jāiegādājas papildu akumulators/-i, kurus izmantot, kamēr tiek uzlādēti tukšie akumulatori.

Elektriskā urbjmašīna vai skrūvgriezis turpretī darbojas, ar vadu to pieslēdzot pie elektrības. Līdz ar to jums ir pieejama vienmērīga jauda visā ierīces darbības laikā, un darbus nevajadzēs pārtraukt ne minūti, jo nav nepieciešama akumulatoru maiņa. Taču jārēķinās, ka ierīces lietošanu var patraucēt vads, un objektā jābūt elektrības pieslēgumam vai ģeneratoram.

Īpaši nopietniem darbiem noderēs triecienurbjmašīna vai triecienskrūvgriezis

Pateicoties reduktora radītajai trieciena funkcijai, ar triecienurbjmašīnu iespējams veikt urbumus arī ļoti cietos materiālos, piemēram, ķieģeļos vai betonā. Savukārt triecienskrūvgrieži izceļas ar ievērojamu griezes momentu. Tas lieti noder brīžos, kad jāieskrūvē lielākas vai garākas skrūves, vai arī paredzēts intensīvs darbs, piemēram, klājot jumta vai grīdas segumu.

Kādi aspekti jāņem vērā, izvēloties urbjmašīnu vai skrūvgriezi?

Neatkarīgi no tā, vai jums nepieciešama akumulatora urbjmašīna, elektriskā triecienurbjmašīna, skrūvgriezis ar akumulatoru vai cita veida instruments, pievērsiet uzmanību šādiem parametriem:

  • Jauda, apgriezieni minūtē un maksimālais griezes moments – jo lielāka ir urbjmašīnas jauda, jo smagākus darbus ar to iespējams paveikt, savukārt lielāks apgriezienu skaits un maksimālais griezes moments nozīmē mazāku piepūli darbu laikā, kā arī nodrošina efektīvāku urbšanu vai skrūvēšanu;
  • Maksimālais urbumu diametrs – ņemiet vērā, ka maksimālais diametrs var tikt norādīts atsevišķi kokam, tēraudam, mūrim un citiem materiāliem;
  • Svars – strādājot daudz un ilgi, novērtēsiet, ja urbjmašīnas vai skrūvgrieža svars būs pēc iespējas mazāks;
  • Komplektācija – pērkot ierīci, kas darbojas ar akumulatoru, pievērsiet uzmanību, vai komplektācijā ietilpst lādētājs un akumulators, pretējā gadījumā tos vajadzēs iegādāties atsevišķi. Komplektā ar ierīci var nākt arī pārnēsāšanas koferis, jostas klipsis, dažāda izmēra urbji un citi noderīgi aksesuāri. Piebildīsim, ka Buvserviss.lv atrodams arī instrumentu komplekts, kurā ir gan DeWALT urbjmašīna, gan DeWALT akumulatora skrūvgriezis.

Savukārt, ja tiek pirkts elektriskais skrūvgriezis vai urbjmašīna, ne mazāk svarīgs ir vada garums. No tā atkarīgs, cik ērti ar ierīci būs strādāt, un vai instrumenta lietošanai nebūs vajadzīgs izmantot pagarinātāju.

Buvserviss.lv internetveikals ir pareizā vieta, kur meklēt urbjmašīnas un skrūvgriežus gan profesionāļiem, gan dažādiem darbiem piemājas saimniecībā, mājā vai dzīvoklī. Esam atlasījuši tikai uzticamus instrumentus no pasaulē iecienītiem zīmoliem, kā arī piedāvājam piegādi 1-2 dienu laikā pēc tam, kad noformēts pasūtījums. Šeit varat iegādāties arī visu pārējo, kas vajadzīgs remontam un būvdarbiem, bet Buvserviss.lv zinošie speciālisti, ja nepieciešams, sniegs detalizētu konsultāciju par veikalā esošajiem produktiem!