Skavotāji

(10)
Filtrs (0)

Blakus kategorijas

Skavotāji – multifunkcionāli darbarīki

Skavotāji jeb skavu pistoles ir multifunkcionāli instrumenti, kuriem pielietojumu var atrast ikviens. Visbiežāk tie tiek izmantoti amatniecībā, mēbeļu izgatavošanā vai dārza darbu veikšanā, piemēram, plēves piešūšanā siltumnīcai. Ir iespējams iegādāties arī profesionālu rīku, kas ir elektriķa vai celtniecības skavotājs – dažādu remontdarbu veikšanai. 

Skavotāju veidi

Ir vairāku veidu skavotāji, pamatā tos iedala, vadoties pēc tā, cik biezas ir skavas. Skavotājs ar šaurām skavām būs piemērots nelielāku darbu veikšanai, kas var būt krēsla apšūšana, turpretī ar platākām – celtniecībā, jo metāla skavas veido izturīgus savienojumus. Pievērs uzmanību tam, kādas tieši skavas skavotājam ir nepieciešamas, lai iegādātos atbilstošās. 

Naglu skavotāji

Naglu skavotāji ievērojami atvieglo manuālo un laikietilpīgo naglu dzīšanas procesu, jo ar šo rīku to ir iespējams izdarīt teju bez jebkādas piepūles. Tiem ir dažādi izmēri, līdz ar to šos instrumentus var izmantot, piemēram, margu vai līstu piestiprināšanai un mēbeļu izgatavošanai. 

Ja nepieciešama skavu pistole, iegādājies mūsu internetveikalā Buvserviss.lv kādu no populārā zīmola “Stanley” darbarīkiem!