Арматурные решетки

(4)
Фильтр (0)
Pieejams uzreiz

Арматурная сетка

€1.90/m2
€4.56/gab
  • 3mm
  • 4mm
  • 5mm
Pieejams uzreiz

Armatūras siets, 150x150mm, 1200x2000mm, D=3mm

€1.32/m2
€3.16/gab
  • 3mm
  • 4mm
  • 5mm
Piegādātāja noliktavā

Armatūras siets, 100x100mm, 1000x3000mm, D=6mm

€6.34/m2
€19.02/gab

Есть вопросы по любому из продуктов?

Смежные категории

Armatūras siets dažādos izmēros

Būvniecības darbi nav iedomājami bez armatūras – tā nepieciešama gan pamatiem un grīdām, gan sienām, ailstarpām, pilastriem un citiem ēku elementiem. Ja vēlaties, lai ēkas celtniecībā tiktu izmantots kvalitatīvs un drošs armatūras siets, iegādājieties to Buvserviss.lv internetveikalā!

Buvserviss.lv piedāvājumā – gan tērauda, gan stiklšķiedras armatūra

Ļoti izplatīts risinājums celtniecībā ir no tērauda izgatavoti armatūras sieti, kas savu veiktspēju ir pierādījuši daudzu gadu garumā. Tiem ir optimāla cenas un kvalitātes attiecība, taču arvien iecienītāka kļūst stiklšķiedras armatūra, pateicoties vairākām būtiskām priekšrocībām. Tā ir īpaši izturīga, kā arī tās siltuma vadītspējas koeficients ir daudzas reizes zemāks, līdz ar to samazinot aukstuma tiltu veidošanos.

Būtisks faktors – stiklšķiedras armatūra nav pakļauta korozijai jeb rūsai, un tā ir ievērojami vieglāka, atvieglojot armatūras pārvadāšanu, kā arī iekraušanu un izkraušanu. Buvserviss.lv internetveikalā jūs varat iegādāties tērauda un stiklšķiedras armatūru dažādos izmēros; piedāvājumā – arī stiklšķiedras armatūras ruļļi.

Kāpēc armatūru iegādāties Rīgas Būvserviss internetveikalā?

Viena no galvenajām priekšrocībām, ko mēs piedāvājam saviem klientiem, ir ātra pasūtījumu izpilde. Kopš pasūtījuma veikšanas līdz piegādes brīdim parasti paiet vien 1–2 dienas, turklāt atsevišķos gadījumos nodrošinām piegādi trīs stundu laikā (Rīgas robežās). Uzskatām, ka ne mazāk svarīga ir zinoša un profesionāla komanda, tāpēc mūsu klientu apkalpošanas speciālisti un menedžeri jums spēs sniegt izsmeļošas konsultācijas, palīdzot saprast, kāds armatūras siets vai jebkurš cits būvmateriāls ir piemērotākā izvēle attiecīgajiem būvdarbiem vai remontam.

Pie katras no internetveikalā esošajām precēm esam pievienojuši tās aprakstu un parametrus, un atsevišķās sadaļās pieejams arī materiālu aprēķina kalkulators. Ar tā palīdzību jums atliek vien norādīt, cik lielai platībai materiāli nepieciešami, un attiecīgais rīks noteiks, cik daudz vienību jāiegādājas. Piebildīsim, ka mūsu pastāvīgajiem klientiem piedāvājam izdevīgas atlaides, atliktos maksājumus un citas privilēģijas.

Gan armatūras siets, gan viss pārējais būvniecībai un remontdarbiem atrodams pie mums, plašajā Buvserviss.lv internetveikala klāstā. Veiciet pasūtījumu un saņemiet to mūsu noliktavā vai ar piegādi līdz būvobjektam!