О нас

Kā tapa Rīgas Būvserviss

Kas vajadzīgs celtniekam? Droši un praksē pārbaudīti būvmateriāli. Kas vajadzīgs remontmeistaram? Labi materiāli un darbarīki. Kas vajadzīgs pasūtītājam? Kvalitatīvi un savlaicīgi pabeigts darbs par izdevīgu cenu. Apvienojot šīs vēlmes vienā veselumā, 2002. gadā tapa SIA „Rīgas Būvserviss” – uzņēmums, kas izveidoja Latvijā līdz šim plašāko un iespējām bagātāko būvmateriālu veikalu internetā Būvserviss.lv.

Idejas autors ir Būvserviss.lv dibinātājs un vadītājs Aldis Linārs. Apgūstot celtniecības zinības un strādājot praksē, Aldis atklāja, ka lielu daļu laika aizņem būvmateriālu meklēšana un to piegādes organizēšana, lai iegādātā prece savlaicīgi nonāktu objektā. Turklāt šī problēma bija aktuāla arī citiem būvniekiem un satrauca pasūtītājus.

Domājot par iespējamo risinājumu, Aldim radās ideja – izveidot uzņēmumu, kas piedāvātu iegādāties būvmateriālus un nodrošinātu to piegādi, nekavējot celtnieku darbu un nepārtraucot darbus objektā. Tā radās „Rīgas Būvserviss”, kur sākotnēji būvmateriālus varēja pasūtīt pa tālruni un pēc tam operatīvi saņemt objektā uz vietas.

 

Būvserviss.lv šodien

Savas darbības laikā „Rīgas Būvserviss” no nelielas firmiņas izaudzis par nopietnu uzņēmumu ar plašu preču - būvmateriālu, santehnikas, apdares materiālu - sortimentu un pakalpojumu klāstu.

Būvmateriālu interneta veikalā Buvserviss.lv ir viss nepieciešamais, lai uzbūvētu māju no pamatiem līdz jumtam, veiktu iekštelpu apdari un iekārtotu piemājas dārzu.

Mēs spējam būt universāli un elastīgi pielāgojamies klientu vēlmēm un vajadzībām.

Direktors

Mūsu priekšrocības:

  • Plašs preču klāsts būvniecībai, remontam un apdares darbiem - ātri sameklē, izdevīgi iepērcies, ērti saņem.
  • Materiālu aprēķinu kalkulators - iegādājiet precīzi tādu materiālu daudzumu, cik Jums nepieciešams.
  • Ātra piegāde - 1-2 darba dienu laikā no pasūtījuma noformēšanas brīža. Atsevišķos gadījumos Rīgā iespējama ekspress piegāde - 3 stundu laikā no pasūtījuma noformēšanas brīža.
  • Zinoša un atsaucīga darbinieku komanda
  • Pasūtījumi tiek pieņemti gan no juridiskām personām, gan no privātpersonām visā Latvijas teritorijā un ES valstīs.
  • Pastāvīgajiem klientiem iespējams slēgt ilgtermiņa sadarbības līgumus ar izdevīgākiem noteikumiem (piemēram: atlaides preču grupām, atliktie maksājumi).

Ir kādi jautājumi? Nosūti mums ziņu.