Par mums

Kā tapa Rīgas Būvserviss

Kas vajadzīgs celtniekam? Droši un praksē pārbaudīti būvmateriāli. Kas vajadzīgs remontmeistaram? Labi materiāli un darbarīki. Kas vajadzīgs pasūtītājam? Kvalitatīvi un savlaicīgi pabeigts darbs par izdevīgu cenu. Apvienojot šīs vēlmes vienā veselumā, 2002. gadā tapa SIA „Rīgas Būvserviss” – uzņēmums, kas izveidoja Latvijā līdz šim plašāko un iespējām bagātāko būvmateriālu veikalu internetā Būvserviss.lv.

Idejas autors ir Būvserviss.lv dibinātājs un vadītājs Aldis Linārs. Apgūstot celtniecības zinības un strādājot praksē, Aldis atklāja, ka lielu daļu laika aizņem būvmateriālu meklēšana un to piegādes organizēšana, lai iegādātā prece savlaicīgi nonāktu objektā. Turklāt šī problēma bija aktuāla arī citiem būvniekiem un satrauca pasūtītājus.

Domājot par iespējamo risinājumu, Aldim radās ideja – izveidot uzņēmumu, kas piedāvātu iegādāties būvmateriālus un nodrošinātu to piegādi, nekavējot celtnieku darbu un nepārtraucot darbus objektā. Tā radās „Rīgas Būvserviss”, kur sākotnēji būvmateriālus varēja pasūtīt pa tālruni un pēc tam operatīvi saņemt objektā uz vietas.

 

Būvserviss.lv šodien

Savas darbības laikā Rīgas Būvserviss ir kļuvis par vienu no lielākajiem būvniecības un apdares materiālu tirdzniecības uzņēmumiem Latvijā.

Mūsu klienti - celtniecības uzņēmumi, būvmateriālu veikali un privātpersonas kuras būvē vai remontē.

Mūsu darbinieki - kvalificēti savas jomas speciālisti, kas vienmēr gatavi sniegt profesionālus padomus par piedāvāto preču un pakalpojumu klāstu.

Mūsu sortiments - pārstāvam pazīstamākos būvmateriālu un apdares produktu ražotājus, tāpēc varam piedāvāt plašu klientu vajadzībām atbilstošu klāstu un ļoti pievilcīgas preču cenas.

Mūsu tirdzniecības vietas - mums ir filiāles Rīgā, Daugavpilī, Ventspilī. Pasūtītās preces varam piegādāt visā Latvijā!

 

Citas priekšrocības:

  • Materiālu aprēķinu kalkulatori - iegādājiet precīzi tādu materiālu daudzumu, cik Jums nepieciešams.
  • Ātra piegāde - 1-2 darba dienu laikā no pasūtījuma noformēšanas brīža. Atsevišķos gadījumos Rīgā iespējama ekspress piegāde - 3 stundu laikā no pasūtījuma noformēšanas brīža.
  • Pasūtījumi tiek pieņemti gan no juridiskām personām, gan no privātpersonām visā Latvijas teritorijā un ES valstīs.
  • Juridiskiem klientiem iespējams slēgt ilgtermiņa sadarbības līgumus ar izdevīgākiem noteikumiem, iegūt atlaides preču grupām, pēcapmaksu, kredītlimitu – Aizpildi B2B anketu.

Ir kādi jautājumi? Nosūti mums ziņu.