Ķerras, ratiņi

(25)
Filtrs (0)
Piegādātāja noliktavā

Haemmerlin Cargo Twin Ķerra, 2 pneimatiski riteņi, Cinkota 150L

€277.94/gab
  • 150l
  • 160l
  • 230l
Piegādātāja noliktavā

Haemmerlin Kravas ratiņi, 2 pneimatiski riteņi 187x510/420x326mm 200kg

€152.67/gab
  • 510mm
  • 589mm
  • 598mm

Radušies jautājumi par kādu no produktiem?

Sazinies ar Kristaps:

Blakus kategorijas

Ķerras – universāls darbarīks ārdarbu veikšanai

Ķerras ir noderīgi palīgrīki dažādu ārdarbu veikšanā un celtniecībā. Taču ir svarīgi, atkarībā no to pielietošanas veida un mērķiem, izvēlēties visatbilstošāko ķerru, tādēļ uzmanība ir jāpievērš ne vien tās vizuālajam izskatam, bet arī materiālam, no kā tā ir ražota, kā arī ietilpībai.

Vispopulārākā ir cinkota alumīnija ķerra. Tāpat veikalos ir pieejama arī speciālā malkas ķerra. Taču jebkurā gadījumā ir jāņem vērā arī ķerras rāmis. Lai ķerra kalpotu pēc iespējas ilgāk, ieteicams izvēlēties tādu, kuras rāmis ir izlocīts no vienas caurules, nevis saskrūvēts kopā no atsevišķām daļām. 

Dārza ķerras svara ziņā būs vieglākas un arīdzan lētākas, salīdzinot ar tām, kas paredzētas būvgružu savākšanai un pārvietošanai. Dārza ķerras ar diviem riteņiem ir parocīgākas, piemēram, smilts vai šķembu pārvadāšanai. Taču būtībā dārza ķerra lieti noder visu ārdarbu veikšanai.     

Izturīgas un kvalitatīvas cinkotās celtniecības ķerras ir pieejamas mūsu internetveikalā Buvserviss.lv. Atbilstoši izvēlētās ķerras ir lieliski palīgi kā dārza darbu veikšanai, tā arī celtniecībā!