Bloki, ķieģeļi, grodi

Bloki, ķieģeļi un citi izstrādājumi ēkām un citām konstrukcijām

Dažāda veida bloki mājas celtniecībai ir iecienīta izvēle, pateicoties vairākām to priekšrocībām. Buvserviss.lv interneta veikalā atrodami celtniecības bloki plašā klāstā – jums atliek vien izvēlēties piemērotāko risinājumu konkrētajai būvei vai konstrukcijai!

Dažādām būvēm – dažādi bloki

Bloki, kas paredzēti celtniecībai, tiek izgatavoti no vairākiem materiāliem, un arī pie mums jūs varat iegādāties gāzbetona, keramzīta, silikāta un Keraterm blokus. Katrs no šiem izstrādājumiem ir atšķirīgs, tāpēc, pirms tiek uzsākta mājas būvniecība, jums jāsaprot, kurš no bloku veidiem ir piemērotākā izvēle.

Gāzbetona bloki

Privātmājas būvniecība ar gāzbetona blokiem ir populāra izvēle, jo šim materiālam piemīt tādas būtiskas priekšrocības kā ilgs mūžs, optimāla skaņas un siltuma izolācija, kā arī izturība pret lielu salu. Neliels ir gan gāzbetona svars, gan šo bloku cenas, un to apstrāde un mūrēšana nav sarežģīta.

Keramzīta bloki

Arī Fibo bloki (un citu zīmolu bloki, kas tiek izgatavoti no keramzīta), izceļas ar augstu izturību, nelielu svaru, efektīvu siltumizolāciju un patīkamu cenu, kā arī ātru montāžu. Bloku māja no keramzīta blokiem nodrošina optimālu klimatu telpās, jo tas ir elpojošs materiāls.

Keraterm bloki

Šie keramiskie bloki ar vertikālajiem caurumiem ir īpaši piemēroti daudzstāvu dzīvojamajām ēkām. Keraterm blokus var gan skaldīt, gan zāģēt. Tos izgatavo no dabīgām izejvielām, un bloki nodrošina gan labu mitruma regulāciju, gan optimālu mikroklimatu ēkā, turklāt tie ir izturīgi un ugunsnoturīgi.

Silikāta bloki

Silikāta bloku plusi ir to daudzpusība (der nesošām un nenesošām sienām, iekšsienām un ārsienām), ugunsnoturība, skaņas izolācija, siltuma inerce, kā arī patīkamā cena.

Ķieģeļi, pārsedzes, paneļi un viss pārējais, kas vajadzīgs būvniecībai

Buvserviss.lv interneta veikala klāstā atrodami arī specifiski bloku veidi, piemēram, bloki pamatiem (tostarp pamatu bloki Fibo), dūmvadu bloki, U bloki. Tāpat piedāvājam plašu ķieģeļu, pārsedžu, paneļu, apmaļu un grodu klāstu, kā arī instrumentus bloku apstrādei.

Neatkarīgi no tā, vai jums nepieciešami bloki, ķieģeļi vai jebkādi cita veida celtniecības materiāli, meklējiet tos Buvserviss.lv interneta veikalā un saņemiet pasūtījumu jau 1-2 dienu laikā pēc pasūtījuma noformēšanas!