Tapetes

Tapetes ikvienai telpai

Tapetes ir ļoti iecienīts apdares materiāls sienām un griestiem, kas tiek izgatavots no dažādiem materiāliem neskaitāmās dizaina variācijās. Neatkarīgi no tā, kāda veida tapetes vēlaties iegādāties, aplūkojiet daudzpusīgo Buvserviss.lv interneta veikala piedāvājumu!

Kādi ir izplatītākie tapešu veidi?

Tapetēm ir daudz un dažādi veidi. Lai saprastu, kuru no tiem izvēlēties, pirms iegādes noskaidrojiet, kā tapešu veidi atšķiras un kādas ir to priekšrocības:

  • Krāsojamās tapetes – izmantojot krāsojamās tapetes, iespējams efektīvi nomaskēt dažādus virsmas defektus, kā arī salaiduma vietas. Ja kādā brīdī vēlēsieties nomainīt telpas dizainu, varēsiet to izdarīt ātri un vienkārši, tapetes atkārtoti pārkrāsojot;
  • Šķidrās tapetes – arī šis tapešu veids ir piemērots nelīdzenām virsmām, turklāt tām nav šuvju;
  • Vinila tapetes – izceļas ar ļoti plašu dizaina daudzveidību, piedāvājot dažādus reljefa risinājumus. Liela daļa vinila tapešu ir krāsojamas, kā arī ūdensizturīgas, kas tās padara viegli kopjamas;
  • Papīra tapetes – ļoti populāras un lētas tapetes, turklāt papīra tapešu līmēšana ir visai vienkārša. Tās gan nebūs piemērotas vietās ar paaugstinātu mitruma līmeni, kā arī nav mazgājamas un lielākoties izceļas ar visai īsu mūžu.

Lai klienti varētu vienkāršāk orientēties plašajā piedāvājumā, dažkārt atsevišķi tiek izdalītas tapetes virtuvei, tapetes guļamistabai, tapetes viesistabai, kā arī citām telpām. Taču, lai saprastu, vai konkrētais tapešu modelis ir piemērots konkrētajiem apstākļiem un vēlmēm, iepazīstieties ar to specifikāciju un aprakstu.

Buvserviss.lv interneta veikals – pareizā izvēle, ja nepieciešamas kvalitatīvas tapetes

Pie mums, Buvserviss.lv interneta veikalā, atrodamas gan baltas tapetes no vinila, kuras iespējams krāsot, gan cita veida līmējamās tapetes dažādām telpām. Šeit atradīsiet arī visu pārējo, kas nepieciešams tapešu līmēšanai un krāsošanai, kā arī citiem remontdarbiem un būvdarbiem.

Ja nepieciešams, mūsu pieredzējušajiem un zinošajiem speciālistiem varat uzdot sev interesējošos jautājumus, lai iegūtu profesionālas konsultācijas un ieteikumus. Tam visam bonusā – arī ļoti ātra piegāde tikai 1-2 dienu laikā pēc tam, kad pasūtījums noformēts, turklāt atsevišķos gadījumos Rīgas ietvaros nodrošinām ekspress piegādi vien 3 stundu laikā.