Skrūvgrieži

(5)
Filtrs (0)
Rādīt 5 preces
Rādīt 5 preces

Blakus kategorijas

Kvalitatīvi un universāli skrūvgrieži 

Ja vēlamies dzīvot skaistā un sakoptā vidē, jārēķinās, ka visai bieži būs jāveic apjomīgāki vai mazāk apjomīgi remontdarbi. Lai tie būtu paveicami pēc iespējas ātrāk un kvalitatīvāk, jāizmanto skrūvgrieži. Tie ir universāli rīki, kuriem jābūt katrās mājās. 

Izmantošana

Skrūvgrieži būs noderīgi gan nelielāku sadzīves darbiņu paveikšanai, piemēram, plaukta pieskrūvēšanai pie sienas, mēbeļu remontēšanai vai gleznas piekāršanai, gan arī tad, ja jāveic kāds lielāks remonts, piemēram, jāsamontē ģipškartona griesti. Apjomīgāku darbu veikšanai, īpaši tad, ja ir nepieciešams ieskrūvēt pat vairākus simtus skrūvju, var tikt izmantots elektriskais skrūvgriezis, ievērojami atvieglojot šo uzdevumu.

Skrūvgriežu veidi

Veikalu plauktos ir pieejami dažāda veida skrūvgrieži, tādēļ var rasties apjukums par to, kas no plašā piedāvājuma vispār ir nepieciešams. Pirmkārt, jāņem vērā, ka ir vairāki skrūvgriežu veidi un katrs no tiem ir paredzēts atšķirīgām skrūvju galviņām. Ir pieejami gan krustveida, plakanie, sešstūra, gan zvaigznītes tipa un vēl cita veida instrumenti.

Skrūvgriežu komplekts

Skrūvgriežu komplekts sastāv no dažāda veida skrūvgriežiem – gan ar maināmām, gan bez maināmām galviņām. Atsevišķi ir nopērkami skrūvgriežu uzgaļi, tajā skaitā arī magnētiskie. 

Kvalitatīvs skrūvgriežu uzgaļu komplekts kalpos salīdzinoši ilgu laiku un katrā ziņā būs vērtīgs ieguldījums. Iepērcies Buvserviss.lv internetveikalā un lieki nepārmaksā!