Instrumentu kastes

(13)
Filtrs (0)
Piegādātāja noliktavā

DeWalt Toughsystem 2.0 Instrumentu kaste DS166, DWST83293-1

€72.47/gab
  • 55.4x37.1x16.5cm
  • 55.4x37.1x30.8cm
  • 55.4x37.1x40.8cm
Pieejams uzreiz

Stanley Instrumentu kaste Essential 16', STST75785-1

€22.25/gab
  • 41x20x21cm
  • 48x25x25cm

Radušies jautājumi par kādu no produktiem?

Sazinies ar Sandijs Birznieks:

Blakus kategorijas

Instrumentu kastes darbarīku uzglabāšanai 

Instrumentu kastes ir paredzētas dažādu rīku uzglabāšanai un pārvadāšanai. Tās tiek izgatavotas no izturīgiem materiāliem, tajā skaitā aizdares klipšiem un ergonomisku rokturi, ērtākai to pārnēsāšanai no vienas vietas uz citu. 

Instrumentu kaste vai instrumentu soma sniedz vairākas būtiskas priekšrocības. Piemēram, visi nepieciešamie darbarīki tiek uzglabāti vienkopus un tiem garāžā, šķūnī vai mājoklī nav nepieciešams atvēlēt papildu vietu. 

Instrumentu kastes izvēle

Lai izvēlētos atbilstošāko instrumentu kasti, jāņem vērā vairāki svarīgi faktori. Lūk, daži no tiem: 

  • izmērs. Pievērs uzmanību tam, vai instrumentu kastes izmērs – ietilpība, platums un augstums – atbilst Tavām vajadzībām un tā neaizņems pārāk daudz vietas;
  • papildfunkcijas un aprīkojums. Piemēram, riteņi vai papildu rokturi ir paredzēti īpaši smagu instrumentu kastu pārvietošanai; 
  • nodalījumu skaits. Ir pieejamas tādas instrumentu kastes un komplekti ar organizatoriem neliela izmēra priekšmetu, piemēram, skrūvju, uzglabāšanai.

Citi instrumentu uzglabāšanas un pārnēsāšanas veidi

Ērtai instrumentu un piederumu pārnēsāšanai alternatīvi risinājumi var būt gan instrumentu jostas, gan instrumentu somas. Instrumentu josta ir aprīkota ar dažādu izmēru kabatām, un ir izmantojama, piemēram, remontdarbu veikšanas laikā. Instrumentu jostas soma ir diezgan ietilpīga, tajā var uzglabāt arī lielākus rīkus, piemēram, āmuru. Atkarībā no modeļa, to var nēsāt pat 3 dažādos veidos. 

Neatkarīgi no tā, kāda veida instrumentu kaste ir nepieciešama, esam pārliecināti, ka to atradīsi Buvserviss.lv internetveikalā!