Montāžas putas

(34)
Filtrs (0)

Radušies jautājumi par kādu no produktiem?

Blakus kategorijas

Montāžas putas – mūsdienīgs blīvējamais materiāls

Montāžas putas ir praktisks un moderns blīvējamais materiāls, kuru plašāk izmanto spraugu blīvēšanai, kā arī logu un durvju montāžā. Pazīstamas arī kā celtniecības putas, šis blīvējamais materiāls nodrošina augstu skaņas un siltumizolāciju. Lasi tālāk un uzzini par montāžas putu veidiem, izmantošanas iespējām un citiem praktiskiem padomiem, lai vieglāk pieņemtu lēmumu, par to, kādas labāk izvēlēties savām vajadzībām!

No kādiem izejmateriāliem ražo montāžas putas?

Montāžas putas tiek ražotas no poliuretāna, kas ir drošs, moderns un universāls polimēru materiāls. Poliuretāna putas izplešas pēc izsmidzināšanas, nodrošinot efektīvu izolāciju bez šuvēm un spraugām. Šis materiāls ieplūst grūti pieejamās vietās, aizpildot pat vismazāko plaisu. Turklāt poliuretāns ir izmantojams teju uz visām virsmām, padarot šo materiālu par praktisku un efektīvu izvēli izolācijai.

Kur izmantot montāžas putas?

Montāžas putām ir plašs pielietojums – tradicionāli tās izmanto durvju un logu montāžā, tomēr šīs universālās putas var izmantot arī spraugu aizpildīšanai, kā arī siltuma un skaņas izolācijai.

Putas ar pistoli vai caurulīti

Montāžas putas ir pieejamas divos plaši izplatītos veidos – pats vienkāršākais putu veids nāk komplektā ar caurulīti, savukārt otrs putu veids ir paredzēts lietošanai ar putu pistoli. Jānorāda, ka putu pistole ir jāiegādājas atsevišķi, tomēr lielākiem darbiem to ir vērts iegādāties praktiskuma dēļ. Mazākiem darbiem perfekti derēs arī siltumizolācijas putas ar komplektā esošo caurulīti.

Montāžas putu veidi

Universālās montāžas putas. Lieliski noderēs kā siltināšanas putas, kas paredzētas dažāda veida spraugu aizpildīšanai. Izplešas vidēji par 2 reizēm, tāpēc iepūšot putas, jāatstāj vieta, kur putām izplesties.

  • Ugunsdrošās putas. Ugunsdrošas putas, kas paredzētas lietošanai telpās, kurās ir paaugstināts uguns izcelšanās risks.
  • Ziemas putas. Šīs putas siltināšanai ir iespējams lietot arī ziemas apstākļos – ziemas putas ir piemērotas darbam līdz pat mīnus 18 grādu aukstumā.
  • Līmējošās putas. Ar šo putu veidu ir iespējams ne tikai aizpildīt spraugas, bet arī pielīmēt dažādus materiālus, pateicoties teicamajai saķerei.
  • Putu tīrītājs. Ja netīšām sanācis uzpūst putas tur, kur tām nevajadzētu būt, tad putu tīrītājs būs izcils līdzeklis nesacietējošu putu noņemšanai.

Atceries, ka pirms lietošanas montāžas putu balonu ir nepieciešams vismaz 15 sekundes kārtīgi sakratīt. Ja plāno veikt remontdarbus un esi montāžas putu meklējumos, tad ieskaties Buvserviss.lv piedāvājumā, kur atradīsi dažāda veida montāžas putas no populārākajiem ražotājiem!