Fasādes materiāli

Fasādes materiāli kvalitatīvam rezultātam

Lai dzīvojamās mājas, noliktavas un citas ēkas kalpotu ilgi, izskatītos pievilcīgi un tajās būtu optimāls mikroklimats, nepieciešama attiecīga fasādes apdare ar kvalitatīviem materiāliem. 

Visu, kas vajadzīgs mājas fasādes siltināšanai, gruntēšanai, krāsošanai, špaktelēšanai un apmešanai, atradīsiet šeit - Buvserviss.lv interneta veikalā!

Kādi fasādes materiāli pieejami Buvserviss.lv klāstā?

Viena no galvenajām priekšrocībām, kuru piedāvājam saviem klientiem, ir plašais preču klāsts. Tajā atrodami fasādes apdares materiāli, kurus izvēlas gan profesionāļi, gan amatieri teju visā pasaulē.

Fasādes vate un putuplasts

Gan fasādes vate, gan putuplasts ir viens no iecienītākajiem izolācijas materiāliem, pateicoties optimālai cenas un kvalitātes attiecībai. Buvserviss.lv varat iegādāties tādu zīmolu kā PAROC, ROCKWOOL un ISOVER fasādes vati, kā arī putuplastu no Tenapors un Estplast. Izvēloties piemērotāko fasādes vati vai putuplastu, jāpievērš uzmanība tā biezumam, taču noteikti jāiepazīstas arī ar katra izstrādājuma specifikāciju, kuru atradīsiet pie konkrētā produkta.

Fasādes siltināšanas profili

Fasādes siltināšana ir praktiski neiedomājama bez atbilstošiem siltināšanas profiliem. Pie mums atrodami gan cokola profili, gan profili, kas paredzēti siltumizolācijas materiālu savienojumiem ar logu ailēm un durvju rāmjiem. Profiliem ir dažādi izmēri, lai varat piemeklēt konkrētajai būvei piemērotāko risinājumu.

Līmēšanas un armēšanas javas

Java ir materiāls, ar kura palīdzību fasādes materiāli tiek salīdzinoši vienkārši un efektīvi piestiprināti pie ēku fasādēm. Esam atlasījuši daudzveidīgu produkciju, kas piemērota dažādu izolācijas materiālu līmēšanai gan iekštelpās, gan ārpus tām.

Fasādes gruntis

Gruntis fasādēm nepieciešamas, lai fasāžu virsmu sagatavotu apdares materiālu, piemēram, krāsas, flīžu, dekoratīvā apmetuma vai akmens plākšņu uzklāšanai. Tās palīdz ne vien uzlabot saķeri, bet arī samazināt dekoratīvā apmetuma un krāsas patēriņu. Vēl fasādes grunts var palielināt ūdensizturību un samazināt nelabvēlīgu atmosfēras iedarbību.

Fasādes krāsas un dekoratīvie apmetumi

Dekoratīvais apmetums un krāsas fasādēm ļauj radīt tieši tādu virsmas struktūru un toni, kādu vēlaties. Turklāt, izvēloties atbilstošu izstrādājumu, fasādi iespējams pasargāt no sēnīšu un aļģu apauguma, nelabvēlīgiem laikapstākļiem un atmosfēras ietekmes.

Špakteles, sieti, dībeļi un citi fasādes materiāli

Lai jūs visu nepieciešamo fasāžu apdarei varētu iegādāties vienkopus, Buvserviss.lv internetveikalā pieejami arī vairāki citi mājas fasādes apdares materiāli, tostarp:

  • špakteles;
  • sieti;
  • izolācijas dībeļi;
  • ventilējamās fasādes.

Turklāt preču klāsts regulāri tiek papildināts, klientiem piedāvājot modernākos risinājumus.

Kāpēc fasādes materiālus iegādāties Buvserviss.lv?

Pirmkārt, rūpīgi esam izveidojuši produkcijas klāstu – tas ir plašs, taču tajā pašā laikā ikviens produkts izceļas ar augstu kvalitāti. 

Otrkārt, nodrošinām ļoti operatīvu un zibenīgu piegādi visā Latvijā 1-2 dienu laikā pēc tam, kad noformēts pasūtījums. 

Treškārt, pie katras no precēm esam pievienojuši svarīgāko informāciju, lai jūs varētu izvēlēties piemērotāko no tām. Bet, ja radušies kādi jautājumi, varat tos uzdot mūsu zinošajiem un pieredzējušajiem speciālistiem. 

Ceturtkārt, virknei produktu kategoriju papildu ērtībai pieejams materiālu aprēķina kalkulators, kas palīdz saprast, cik daudz līmjava, fasādes krāsa apmetumam vai citi materiāli nepieciešami.

Buvserviss.lv – tā ir pareizā izvēle, ja jums nepieciešami augstvērtīgi fasādes materiāli vai jebkas cits remontam un būvdarbiem. Iepazīstieties ar daudzveidīgo piedāvājumu jau šodien, veiciet pasūtījumu, un saņemiet to jau pavisam drīz!