Cementa ārdarbu apdares dēļi

(3)
Filtrs (0)
Rādīt 3 preces
Rādīt 3 preces

Radušies jautājumi par kādu no produktiem?

Blakus kategorijas

Cementa apšuvuma paneļi: ilgmūžīgam un kvalitatīvam rezultātam 

Domājot par fasādes apdari, ikviens no mums vēlas, lai tā kalpotu pēc iespējas ilgāk un nebūtu regulāri jāatjauno. Lai arī piedāvājumā ir dažāda veida fasāžu apdares materiāli, cementa apšuvuma paneļi būs vieni no ilgmūžīgākajiem un izturīgākajiem. 

Šķiedrcements ir dabai draudzīgs materiāls, kas tiek izgatavots no celulozes, smiltīm, cementa, sintētiskām šķiedrām un ūdens. Augstas kvalitātes apšuvuma dēļi ir ne tikai funkcionāli, bet arī piešķir ēkai zināmu eleganci un estētiskumu. 

Specifikācija

Vizuāli tie līdzinās kokam, taču galvenā atšķirība slēpjas tajā, ka koka paneļu fasādi ik pēc pāris gadiem ir nepieciešams apstrādāt ar speciālajiem aizsarglīdzekļiem, tādējādi novēršot tās bojāšanos, turpretī, piemēram, ražotāja “Cederal” apšuvuma paneļi saglabāsies neskarti pat desmitiem gadu. 

Tie ir ērti kopjami (jāmazgā vien ar ziepēm un ūdeni) un viegli montējami. Cementa apšuvuma paneļi nav jākrāso, jo tie jau ir pieejami plašā krāsu toņu klāstā. Šie apšuvuma paneļi ir uguns un ūdens izturīgi, tiem ir skaņas izolācija un aizsardzība pret dažādiem kaitēkļiem, tā paildzinot to ekspluatācijas periodu. 

Alternatīva cementa apšuvuma dēļiem

Alternatīva ir plastmasas apšuvuma dēļi. Tie tiek izgatavoti no polivinilhlorīda (PVC). Apšuvuma dēļus var izmantot gan ārējai, gan iekšējai apdarei. Ārējā apšuvuma dēļi ir izturīgi pret dažādiem vides faktoriem, piemēram, laikapastākļiem, korozijas, kaitēkļiem, sēnīšinfekcijām u. c. nelabvēļiem. Tos ir viegli uzstādīt un ērti kopt. PVC apšuvuma dēļi arī ir pieejami dažādos izmēros un krāsās, lai tie atbilstu pat visaugstākajām dizaina prasībām. 

Populāro ražotāju “Cedral” un “Tempsi” cementa apšuvuma paneļi ir pieejami arī mūsu internetveikalā Buvserviss.lv. Aplūko plašo piedāvājumu un izvēlies sev piemērotāko un tīkamāko fasādes apdares materiāla veidu!