Preskartons

(1)
Filtrs (0)
Rādīt 1 preces
Rādīt 1 preces
Pieejams uzreiz

Preskartons 3x1220x2440mm, 2.977m2

€2.93/m2
€8.72/gab

Radušies jautājumi par kādu no produktiem?

Blakus kategorijas

Preskartons ar piegādi līdz būvobjektam

Ja būvniecības darbos nepieciešams preskartons, iegādājieties to Buvserviss.lv internetveikalā! Mēs piedāvājam ne tikai konkurētspējīgas cenas, bet arī operatīvu piegādi līdz mūsu noliktavai vai jūsu norādītajai adresei.

Kā preskartona plāksnes tiek izgatavotas, un kam tās ir paredzētas?

Preskartonu jeb cietās kokšķiedras plātnes (dažkārt to apzīmēšanai tiek izmantots saīsinājums KŠP) izgatavo no sasmalcinātas koksnes, kurai pievieno parafīnu, sintētiskos sveķus un citus materiālus. Masu izlej plākšņu formā, un tās sapresē un izžāvē, iegūstot preskartona plāksnes. Viena no preskartona pusēm parasti ir gluda, bet otra – ar sietveida reljefu.

Pateicoties vairākām būtiskām preskartona priekšrocībām (salīdzinoši zema cena, labas skaņas un siltuma izolācijas īpašības, vienkārša izmantošana), tas ir iecienīts materiāls dažādiem mērķiem. Preskartonu izmanto:

  • būvniecības darbos, piemēram, starpsienu apšūšanai vai grīdas seguma pamatam;
  • mēbeļu ražošanā, galvenokārt – plauktu un skapju aizmugurei;
  • dažāda veida iepakojumu izgatavošanā.

Neatkarīgi no tā, kādam mērķim jums vajadzīgs preskartons, iegādājieties to pie mums!

Kāpēc preskartonu pirkt Rīgas Būvserviss internetveikalā?

Viena no galvenajām priekšrocībām, ko piedāvājam ikvienam klientam, ir operatīvā pasūtījumu izpilde. Parasti pēc pasūtījuma veikšanas preskartonu un pārējos būvniecībai vai remontam vajadzīgos materiālus saņemsiet pēc 1–2 dienām, turklāt Rīgā dažkārt iespējama piegāde trīs stundu laikā. 

Esam parūpējušies par plašu preču klāstu, kurā atrodama produkcija no Latvijā un pasaulē iecienītiem zīmoliem. Savukārt Buvserviss.lv pastāvīgajiem jeb biznesa klientiem piedāvājam virkni papildu priekšrocību, piemēram, atliktos maksājumus un atlaides konkrētām preču kategorijām, kā arī būvmateriālu piegādi konkrētā laikā un vietā gan Latvijā, gan citās Eiropas Savienības valstīs.