Jumta logu žalūzijas

(9)
Filtrs (0)
Rādīt 9 preces
Rādīt 9 preces

Blakus kategorijas

Jumta logu žalūzijas: dekoratīvas un praktiskas

Jumta logu žalūzijas pilda vairākas funkcijas. Tās aiztur saules gaismu, kalpo kā gaumīgs interjera elements, kas jumta stāva dzīvojamās telpas padara vēl mājīgākas, kā arī aizsargā no nelabvēlīgiem ārējās vides faktoriem, piemēram, putekļiem, krusas un lietus (ārējās markīzes).

Mūsu internetveikalā ir pieejamas vairāku veidu žalūzijas jumta logiem:

  • ruļļveida;
  • gaismas necaurlaidīgās;
  • plisētas;
  • energoefektīvās.

Taču tas, kādas vislabāk izvēlēties, ir atkarīgs no tavām vēlmēm, vajadzībām, gaumes un iespējām. 

Ruļļveida jumta logu žalūzijas ir jau klasiska vērtība, jo tās ir viegli uzstādāmas un ērti lietojamas. Savukārt, piemēram, “Velux” plisētās žalūzijas jumta logam piešķir telpai eleganci un vienlaikus ir arī funkcionālas, ziemā spējot nodrošināt līdz pat 18 % labāku siltumizolāciju. Žalūzijas iekštelpās rada maigu, patīkamu gaismu. Tās ir iespējams vadīt manuāli vai, izmantojot elektrisko tālvadību. Mūsu internetveikalā šīs žalūzijas ir pieejamas 37 dažādos krāsu toņos. 

Ražotāja “Roto” jumta logu žalūzijas arī būs lieliska izvēle. Tās ir izgatavotas no kvalitatīva plisētā auduma, ir regulējamas visos veidos un pieliekamas jebkurā vēlamajā pozīcijā. Žalūzijas ir aprīkotas ar “easy fit” funkciju, kas nozīmē vieglāku un ātrāku to uzstādīšanu. Vēl ir iespējams iegādāties šī paša ražotāja žalūzijas, kas aizsargā pret saules staru ietekmes un atspīdumu. Viena no galvenajām to priekšrocībām – vienkāršā kopšana – tās ir jānoslauka vien ar mitru drāniņu.

Vēl viens risinājums var būt “Fakro” jumta logu žalūzijas. Tās ir izgatavotas tā, lai tu varētu ērti piekļūt loga rokturim. Atsevišķi to modeļi ir vadāmi ar tālvadības pulti. 

Iegādājies kvalitatīvas un mūsdienīgas jumta logu žalūzijas buvserviss.lv internetveikalā. Plašs sortiments un izdevīgi piedāvājumi!