Žoga stabi

(24)
Filtrs (0)
Piegādātāja noliktavā

Vilmars Apaļš žoga stabs ar cepurīti Zaļš D38mm 1.7m 1.3mm

€6.50/gab
 • 1.7m
 • 2m
 • 2.3m
 • 2.5m
Piegādātāja noliktavā

Vilmars Kvadrātveida žoga stabs Zaļš

€7.28/gab
Piegādātāja noliktavā

Vilmars Profilēts žoga stabs ar cepurīti Zaļš, D48mm 1.7m 1.3mm

€8.08/gab
 • 1.7m
 • 2m
 • 2.3m
 • 2.6m
 • 3m
Piegādātāja noliktavā

Vilmars Kvadrātveida žoga stabs Brūns

€7.99/gab
Piegādātāja noliktavā

Vilmars Kvadrātveida žoga stabs Cinkots

€8.70/gab
Piegādātāja noliktavā

Vilmars Koka stabs 3.klase, D60mm 1.2m

€2.21/gab
 • 1.2m
 • 1.5m
 • 1.8m
 • 2.1m
 • 2.4m

Radušies jautājumi par kādu no produktiem?

Sazinies ar Kristaps:

Blakus kategorijas

Žoga stabi

Žoga stabi un to piederumi 

Nožogojums ir būtisks privātīpašuma elements. Taču ne mazāk svarīgs ir pareizs žoga uzstādīšanas process. Nožogojums nesastāv tikai no paneļu, sieta vai koka žoga, bet gan arī no dažādiem papildu elementiem. Vieni no būtiskākajiem ir žoga stabi, pie kuriem žogs tiek piestiprināts. 

Žogu Stabi - Materiāli un Veidi

Ir pieejami gan metāla, gan betona, gan arī koka stabi žogam. Betona žogu stabi ir visizturīgākie. Turklāt regulāri un pareizi tos kopjot, ir iespējams saglabāt šo stabu ilgmūžību. Metāla žoga stabi visbiežāk tiek izmantoti ruļļu un paneļu žogiem. To komplektācijā ietilpst arī speciālā PVC cepurīte. Galvenā priekšrocība – ātrā uzmontēšana, kā arī to izturīgums pret ārējās vides apstākļiem, piemēram, koroziju. 

Taču vienlaikus, domājot par stabu iegādi, ir jāņem vērā, ka būs nepieciešami arī žoga stiprinājumi, piemēram, cinkota stieple, stieples spriegotājs, paneļa fiksators un vēl citi elementi. Bez tiem iecerētā žoga uzstādīšana nebūs pietiekoši kvalitatīva, droša vai pat iespējama.  

Par žogu stabu papildelementu ir uzskatāmas arī dzeloņstieples. Tās ir nepieciešamas paaugstinātas drošības gadījumā un nereti tiek izmantotas lauksaimniecībā, veidojot ganību aplokus lopiem. 

Tērauda stabi

Tērauds var būt ārkārtīgi izturīgs un spēcīgs materiāls. Tērauda izturība padara to ideāli piemērotu tādu konstrukciju būvēšanai, kas nes svaru un slodzi, lai gan tēraudam var būt nosliece uz koroziju.

Tomēr tērauda izturība pret koroziju var būt ļoti atšķirīga, un ir daudzi veidi, kā uzlabot tērauda izturību pret koroziju. Daži sakausējumi, piemēram, nerūsējošais tērauds, un pārklājumi ar tādiem materiāliem kā cinks, noteiktās situācijās var būt ļoti efektīvi. Nerūsējošais tērauds var būt dārgs žoga stabam, bet cinkotais tērauds ir laba izvēle cenas un izturības ziņā.

Alumīnija stabi

Alumīnijs nav tik izturīgs kā tērauds, taču tam piemīt lieliskas īpašības, kas nodrošina stabilitāti. Pirmkārt, alumīnijs dabiski labi panes koroziju un ir ļoti viegls. Tāpēc alumīnijs var būt lieliska izvēle žoga stabiem.

Koka stabi

Koks ir klasika. Tas bieži vien ir optimāls risinājums žoga stabiem, jo piedāvā izturības un estētiskā izskata kombināciju. Koka stabi var izskatīties īpaši piemēroti koka žogiem, un tos var izmantot arī kopā ar citiem materiāliem, radot skaistu kontrastu. Lai arī koksne ir izturīga, to ik pa laikam var nākties nomainīt, jo īpaši, ja tā nav apstrādāta. Tomēr ir vairāki koka apstrādes veidi, lai to padarītu izturīgāku pret laikapstākļiem.

Kāpēc iegādāties žoga stabus Buvserviss.lv?

Kad runa ir par žoga stabu iegādi, Buvserviss.lv izceļas kā labākā izvēle vairāku pārliecinošu iemeslu dēļ. Mūsu apņemšanās nodrošināt kvalitāti un klientu apmierinātību garantē, ka jūs saņemat augstākās kvalitātes produktus, kas atbilst nozares standartiem. Mūsu žoga stabi ir izgatavoti no augstākās kvalitātes materiāliem, nodrošinot nepārspējamu izturību un ilgmūžību, kas ir būtiski jebkuram žoga projektam.

Buvserviss.lv mēs piedāvājam daudzveidīgu žoga stabu izvēli, kas atbilst visām vajadzībām un vēlmēm. Neatkarīgi no tā, vai jums nepieciešami koka, metāla vai kompozītmateriālu stabi, mūsu plašais sortiments garantē, ka jūs atradīsiet ideāli piemērotu variantu jūsu projektam. Mūsu produkti ir izstrādāti tā, lai izturētu dažādus laikapstākļus, nodrošinot, ka žogs būs izturīgs gadiem ilgi.

Mēs lepojamies ar konkurētspējīgām cenām, kas nodrošina izcilu vērtību, nemazinot kvalitāti. Mūsu rentablie risinājumi ļauj uzstādīt žogu arī ar mazāku budžetu. Turklāt mūsu zinošā un draudzīgā komanda vienmēr ir gatava jums palīdzēt, sniedzot ekspertu padomus un norādījumus, lai palīdzētu izvēlēties pareizos žoga stabus atbilstoši jūsu specifiskajām prasībām.

Žoga stabi un piederumi ļoti plašā un daudzveidīgā klāstā ir pieejami mūsu internetveikalā. Pie mums atradīsi visu nepieciešamo, sākot ar žogiem un līdz pat U-veida skavām un stieplēm – drošai, kvalitatīvai un ērtai nožogojuma uzstādīšanai!