Ģipša griesti

(5)
Filtrs (0)
Rādīt 5 preces
Rādīt 5 preces

Radušies jautājumi par kādu no produktiem?

Blakus kategorijas

Ģipša griesti: izturīgi un ilgmūžīgi 

Jau izsenis būvniecībā tiek izmantots ģipsis. Mūsdienās to arvien biežāk iekļauj modernajā arhitektūrā. Ģipša griesti var būt gan kā griestu apšuvums, gan arī tā saucamie “melnie griesti”, kas, izmantojot piekares, tiek stiprināti pie attiecīgā pārseguma. 

Ģipškartona plāksnes

Ģipškartona plāksnes spēj nodrošināt mitrumizturību līdz pat 90% apmērā (pie 30° C) un ļoti optimālu skaņas izolāciju. Vēl dažas no būtiskākajām priekšrocībām – šāda veida griestus ir ļoti viegli un ērti tīrīt, materiāls ir viegli sagriežams vajadzīgajā formā un izmērā, nav kaitīgs apkārtējai videi un tam piemīt gaismas atstarojošas īpašības. Plāksnes ir pieejamas ļoti plašā krāsu un tekstūru klāstā. 

Ģipškartons griestiem var tikt izmantots dažādām telpām, piemēram, mājokļu virtuvēs, kafejnīcās vai restorānos, viesnīcās, medicīnas, izglītības iestādēs, laboratorijās un vēl daudz kur citviet. Bez tam – ģipša plāksnes ir piemērotas visām redzamajām T15 un T24 piekaramo griestu konstrukcijām, kā arī S15 un S24 sistēmām. 

Lai arī šādu griestu uzstādīšana nav sarežģīts process, tomēr ir jāzina daži būtiski knifiņi, tādēļ pirmajā reizē aicinām šo darbu uzticēt profesionāļiem, lai pārliecinātos, ka rezultāts sanāk tieši tāds, kāds cerēts. 

Ģipša griesti daudzveidīgā sortimentā ir pieejami arī mūsu internetveikalā Buvserviss.lv, lai ikvienam būtu iespēja atrast savai gaumei, vēlmēm un vajadzībām optimālāko risinājumu. Dod priekšroku kvalitatīviem un ilgmūžīgiem ģipšu griestiem!