Grīdu izlīdzinošie maisījumi

(25)
Filtrs (0)
Piegādātāja noliktavā

Sakret BAM grīdu izlīdzinošā masa (3-40mm), 25kg

€0.30/kg
€7.49/gab
Piegādātāja noliktavā

Sakret FS izlīdzinošā masa grīdām (10-60mm), 25kg

€0.26/kg
€6.50/gab
Piegādātāja noliktavā

Boldeks pašizlīdzinošā masa grīdai (3-40mm), 25kg

€0.48/kg
€11.95/gab

Radušies jautājumi par kādu no produktiem?

Blakus kategorijas

Grīdu izlīdzinošie maisījumi

Grīdu izlīdzinošie maisījumi jeb pašizlīdzinošā masa grīdām ir būtisks materiāls mūsdienu būvniecībā, jo nodrošina vienmērīgu, gludu un stabilu pamatu izveidi, lai pēcāk ieklātu grīdas segumu. Šie maisījumi ir izstrādāti, lai izlīdzinātu un sagatavotu grīdas virsmas flīzēšanai, lamināta, parketa vai citu grīdas segumu klāšanai. Efektīva grīdas izlīdzināšana ir svarīga ne tikai estētisku iemeslu dēļ, bet arī, lai nodrošinātu drošību un grīdas segumu ilgmūžību.

Grīdu izlīdzinošie maisījumi ir pieejami dažādās formulās, pielāgojoties specifiskām vajadzībām un būvniecības apstākļiem. Tie var ietvert ātri žūstošus maisījumus, kas īpaši piemēroti steidzamiem projektam, vai elastīgi maisījumi, kas paredzēti telpām ar lielāku kustību un slodzi.

Lai panāktu labākos rezultātus, ir svarīgi izvēlēties pareizo grīdu izlīdzināšo materiālu, kas atbilst grīdas virsmas stāvoklim un plānotā grīdas seguma veidam. Tāpat ir būtiski ievērot ražotāja norādījumus maisījuma sagatavošanā un uzklāšanā, nodrošinot vienmērīgu un kvalitatīvu rezultātu. Grīdas izlīdzināšana ar šiem maisījumiem ne tikai uzlabo grīdas izskatu un funkcionālās īpašības, bet arī palielina telpas komfortu un drošību.

Ja nepieciešami grīdu izlīdzinošie maisījumi, ieskaties Buvserviss.lv piedāvājumā. Pie mums pieejami zīmolu Sakret, Weber, Atlas, Mira un vēl daudzu citu grīdu izlīdzinošie maisījumi. Pie katra produkta pievienota arī ekspluatācijas īpašību deklarācija, kurā plašāk aprakstītas katra produkta īpašības un izmantošana.