Zāģi

Kvalitatīvi zāģi ārdarbu un iekšdarbu veikšanai

Neatkarīgi no tā, vai nepieciešams veikt remontu, kādus ārdarbus mājas pagalmā, dārzā vai mežā, ir nepieciešams mūsdienīgs un kvalitatīvs darba instruments – zāģis. Uzzini vairāk par populārākajiem zāģu veidiem un izvēlies sev piemērotāko rīku! 

Elektriskais zāģis

Elektriskais zāģis ir ērts un parocīgs darba rīks, turklāt arī svara ziņā tas ir vieglāks par citiem zāģiem. Tam nav degvielas tvertnes un akumulatora, līdz ar to savas darbības laikā tas ir klusāks, salīdzinot, piemēram, ar benzīnu darbināmu zāģi.

Zāģis ar akumulatoru

Zāģis ar akumulatoru  veiktspējas ziņā ir pielīdzināms benzīna zāģim. Galvenā atšķirība – to var lietot jebkurā vietā, jo tā izmantošanai nav nepieciešama elektrības padeve. Tas ir lielisks palīgs celtniecībā, galdniecībā un arī dažādu iekšdarbu veikšanai. Šāda tipa ierīču būtiska priekšrocība ir salīdzinoši zemais vibrācijas līmenis, kā arī tiem nav izmešu, kas nozīmē dabai draudzīgāku izvēli. 

Figūrzāģi

Savukārt figūrzāģis būs noderīgs instruments tad, ja ir nepieciešams sazāģēt lokšņu materiālus. To var izmantot gan remontdarbu veikšanai, gan arī galdniecībā un mēbeļu izgatavošanā. Figūrzāģis ir piemērots tādu materiālu kā: ģipškartona, koku, plastmasas, pat metāla un keramikas flīžu apstrādei. 

Ripzāģi

Ripzāģis ir viens no populārākajiem elektriskajiem rokas instrumentiem. Tas sastāv no korpusa, apaļas zāģripas un pamatnes. Ar tā palīdzību ir iespējams sazāģēt visdažādākos materiālus, sākot no koksnes un līdz pat akmeņiem. Zobainie jeb klasiskie ripzāģi ir piemēroti koka zāģēšanai. Turpretī tie, kas ir aprīkoti ar dimanta vai abrazīvā akmens ripām, spēj sazāģēt īpaši cietus materiālus, piemēram, metālu.

Akumulatora ripzāģis

Akumulatora ripzāģis pēc darbības principa ir līdzīgs klasiskajam, taču galvenā atšķirība ir tāda, ka, lai to darbinātu, nav nepieciešama pieslēgšanās elektrotīklam.

Cirkulārais ripzāģis

Cirkulārais ripzāģis ir piemērots visu veidu koksnes un tās materiālu, piemēram, saplākšņu sadalīšanai.

Atgādinām, ka, strādājot ar zāģi, ir jāievēro visi drošības pasākumi, lai izvairītos no traumu gūšanas, kas var radīt paliekošas sekas visai turpmākajai dzīvei.

Profesionālos ripzāģus un figūrzāģus ir iespējams pasūtīt arī mūsu internetveikalā Buvserviss.lv. Izvēlies sev piemērotāko darba rīku!