Dzīvžoga šķēres

(2)
Filtrs (0)
Rādīt 2 preces
Rādīt 2 preces

Radušies jautājumi par kādu no produktiem?

Sazinies ar Kristaps:

Blakus kategorijas

Dzīvžoga šķēres: sakoptam un gaumīgam pagalmam

Lai dzīvžogs būtu sakopts un izskatītos patiesi gaumīgi, tā uzturēšana prasa salīdzinoši daudz rūpju un pūļu. Taču laikietilpīgo procesu ievērojami atvieglo kvalitatīvi un pareizi izvēlēti darbarīki, kas šajā gadījumā ir dārza grieznes un speciālie dzīvžogu griezēji, kas jau ir jaudīgākas ierīces. 

Akumulatora, elektriskās vai benzīna šķēres? 

Dzīvžogu šķēres pamatā iedalās elektriskajās, akumulatora un ar benzīnu darbināmās. Katram no šiem veidiem ir gan savas priekšrocības, gan arī trūkumi, tādēļ pirms pieņemt galējo lēmumu par šī darbarīka iegādi, rūpīgi izvērtē visus faktorus. Vēl viens ne mazāk svarīgs aspekts – pērkot dzīvžoga šķēres, pārliecinies, ka tām ir atbilstošs garantijas periods. 

Elektriskās dzīvžogu šķēres

Šīs šķēres ir jāpieslēdz pie elektrotīkla. Tās ir klusas un ļoti ērti lietojamas, taču piemērotas neliela izmēra pagalmiem. 

Benzīna dzīvžogu šķēres

Ļoti jaudīgas un ar tām ir ērti strādāt jebkur, kur vien nepieciešams. Šāda veida ierīce, kas ir aprīkota ar iekšdedzes dzinēju, ir salīdzinoši skaļa, kā arī tai ir regulāri jāveic apkope. 

Akumulatora dzīvžoga šķēres 

Spēj nodrošināt ne vien optimālu jaudu, bet arī ir paredzētas dažāda apjoma darbu veikšanai. Turklāt vēl viens būtisks pluss – savā darbības laikā tās ir praktiski nedzirdamas. Dzīvžoga šķēres ar akumulatoru neprasa papildu rūpes un tās pie tam ir apkārtējai videi draudzīgāka izvēle, jo nerada izmešus. 

Mūsu internetveikalā ir iespējams iegādāties kvalitatīvās, atzītā ražotāja DeWalt, dzīvžoga šķēres jeb griezēju. Tam ir 18 V bezoglīšu tipa motors, 55 cm garš asmens. To kopējais svars ir 3,4 kg. Komplektācijā ietilpst gan ierīces lādētājs, gan arī multivoltāžas lādētājs. Izvēlies drošas un uzticamas dzīvžoga šķēres!