Mūrjavas / bloku līmes (17)

Filtrs (0)
Pieejams uzreiz

Sakret ZM Cementa mūrjava un apmešanas java, M10, 25kg

  • 25kg
  • 40kg
€0.19/kg
€4.69/gab
Pieejams uzreiz

Stimelit ST 5.03 Cementa mūrēšanas java, 5kg

  • 5kg
  • 25kg
€0.44/kg
€2.18/gab
Ražotāja noliktavā

STIMELIT Dry-Mix MORTAR 40kg (mūrjava)

€0.13/kg
€5.37/gab
Ražotāja noliktavā

Weber M 100/600 cementa mūrjava, 25kg

€0.13/kg
€3.33/gab
Pieejams uzreiz

Bauroc Baltā bloku līme, 25kg

€0.43/kg
€10.75/gab
Pieejams uzreiz

Bauroc Ziemas Baltā bloku līme, 25kg

€0.45/kg
€11.15/gab
Ražotāja noliktavā

Sakret LM Vieglā mūrjava, 20kg

€0.58/kg
€11.51/gab
Ražotāja noliktavā

Sakret KZM2 Cementa/kaļķa java mūrēšanai, 25 kg

€0.28/kg
€6.96/gab
Pieejams uzreiz

Boldeks M10 Mūrjava, 25kg

€0.16/kg
€3.89/gab

Radušies jautājumi par kādu no produktiem?

Blakus kategorijas

Mūrjavas un bloku līmes dažādiem apstākļiem un ēkām

Gan mūrjavas, gan bloku līmes ir neatņemama sastāvdaļa dažādu būvdarbu veikšanā. Iegādājieties šos materiālus Buvserviss.lv internetveikalā, kur jūs sagaida gan operatīva piegāde, gan daudzas citas priekšrocības!

Kam jāpievērš uzmanība, izvēloties mūrjavu vai bloku līmi?

Viens no svarīgākajiem aspektiem, pērkot mūrjavas / bloku līmes, ir materiāls/-i, kuru sasaistīšanai attiecīgais produkts ir paredzēts. Otrkārt, jāpārliecinās, kādiem apstākļiem mūrjava vai bloku līme ir paredzēta – iekšdarbiem vai ārdarbiem. Ja vēlaties, lai materiāls nenoplūstu no vertikālām virsmām, pievērsiet uzmanību, vai konkrētais izstrādājums ir tiksotrops. 

Ne mazāk būtiska ir mūrjavas vai bloku līmes izturības klase un tas, vai attiecīgais izstrādājums ir ūdens un sala izturīgs – karstumizturīga mūrjava un mūrjava skurstenim var atšķirties no mūrjavas / bloku līmes, kas piemērota sala apstākļiem. Uzmanība jāpievērš arī tam, kāds ir bloku līmes vai mūrjavas patēriņš uz m3. Visu nepieciešamo informāciju par konkrēto mūrjavu vai bloku līmi varat atrast mūsu mājaslapā katra produkta aprakstā, kā arī drošības datu lapā un ekspluatācijas īpašību deklarācijā.

 

Ja arī jums nepieciešama māla mūrjava, gāzbetona bloku līme vai cita veida mūrjava vai bloku līme, esat nonācis pareizajā vietā – Buvserviss.lv internetveikalā jūs atradīsiet attiecīgo produkciju plašā klāstā. Vēl viena būtiska priekšrocība, ko piedāvājam mūsu klientiem, ir ļoti operatīva pasūtījumu izpilde, proti, piegāde tiek veikta 1-2 dienu laikā pēc tam, kad noformēts pasūtījums. Savukārt, ja neesat pārliecināts, kurš no visiem produktiem ir jums piemērotākais, sazinieties ar mums – Buvserviss.lv pieredzējušie speciālisti jums noteikti palīdzēs veikt pareizo izvēli.