Grīdas segumi

Grīdas segumi no dažādiem materiāliem

Grīdas segumi ir būtisks elements gan dzīvojamās telpās, gan darba vietās un citviet, sniedzot gan estētisku, gan praktisku vērtību. Dažādi grīdas seguma veidi izceļas ar atšķirīgām īpašībām un priekšrocībām, kas jāņem vērā, tos izvēloties. Veiciet pasūtījumu Buvserviss.lv interneta veikalā un saņemiet to jau pēc 1-2 dienām!

Lamināts

Lamināta grīdas segums ir ļoti populāra izvēle, jo tas apvieno izturību ar patīkamu izskatu, kā arī ir viegli tīrāms un salīdzinoši noturīgs pret skrāpējumiem un mitrumu (tas gan atkarīgs no konkrētā lamināta klases). Tas ir arī relatīvi vienkārši uzstādāms un pieejams dažādās krāsās un tekstūrās, sniedzot plašas dekoratīvās iespējas.

Linolejs

Ja jūs interesē lēti grīdas segumi, kas tajā pašā laikā ir vienkārši kopjami, linolejs ir teju nepārspējama izvēle. Arī linoleja izvēlē vērā jāņem tā klase, no kuras atkarīga izturība un līdz ar to – kāda veida telpai linolejs ir piemērots. Piedāvājam gan dabīgo, gan sintētisko linoleju.

Parkets

Parkets ir sinonīms elegancei un siltumam, jo tiek izgatavots no dabīgās koksnes. Šie koka grīdas segumi piešķir telpai dabisku un siltu atmosfēru un izskatu. Tas ir arī ilgtspējīgs – var kalpot desmitgades (vai pat ilgāk), saglabājot savu skaistumu, ja tam tiek nodrošināta pareiza kopšana.

Apakšklāji

Kā jau iespējams noprast pēc nosaukuma, tie ir nevis grīdas segumi, bet gan būtisks to papildinājums. Tas palīdz absorbēt troksni un/vai mitrumu (atkarībā no konkrētā modeļa) un izlīdzina virsmu, padarot to patīkamu staigāšanai. Apakšklāji var uzlabot siltuma izolāciju, samazinot enerģijas zudumus.

Flīzes

Ļoti iespējams, ir labākais grīdas segums telpām, kur ir augsts mitruma līmenis un nepieciešama bieža kopšana, piemēram, virtuvēs vai vannas istabās. Grīdas segumi no flīzēm ir viegli tīrāmi, izturīgi pret mitrumu un higiēniski. Tāpat tām ir plašs dizaina klāsts.

Paklājflīzes

Šie mīkstie grīdas segumi ir līdzīgi paklājiem, taču to priekšrocība ir ērtā ieklāšana. Pateicoties mīkstajai virsmai, attiecīgie grīdas seguma materiāli nodrošina patīkamu staigāšanu, kā arī absorbē troksni.

Buvserviss.lv interneta veikalā pieejami ne tikai visi nupat nosauktie grīdas segumi, bet arī grīdlīstes un viss, kas nepieciešams grīdas ieklāšanai – izmantojiet iespēju visu vajadzīgo iegādāties vienkopus!