Lāpstas, grābekļi, dakšas, slotas

(12)
Filtrs (0)

Blakus kategorijas

Lāpstas, grābekļi, dakšas, slotas

Dārza vai celtniecības darbos pareizi izvēlēti darbarīki ir neaizstājami, lai nodrošinātu efektīvu un vieglu darbu veikšanas procesu. To piedāvājums ir ļoti plašs, tāpēc esam apkopojuši informāciju par biežāk izmantotākajiem darbarīkiem un to viediem, lai atvieglotu iegādes procesu.

Lāpstas

Lāpsta ir viens no pamatdarbarīkiem dārza darbos. Dārza lāpstas izmanto, lai izraktu bedres, veidotu puķu dobju apmales, pārstādītu augus vai sakārtotu zemes virsmu. Ne mazāk svarīgas lāpstas ir arī būvniecības procesā. Dažādu formu un izmēru lāpstas var pielāgot konkrētajiem darbiem. Biežākie lāpstu veidi ir:

  • Lāpsta ar ieapaļu galu;
  • Spicgala lāpsta ar spicu dārza lāpstas galu;
  • Savācējlāpsta ar platu lāpstas virsmu.

Grābekļi

Grābekļi ir noderīgi darbarīki, lai sakārtotu un izlīdzinātu zemes virsmu, kā arī rudens sezonā sagrābtu lapas. Speciālais lapu grābeklis sniedz iespēju lapas sagrābt viegli, bez lielas piepūles. Savukārt, ja nepieciešams izlīdzināt zemi, parocīgāks būs augsnes grābeklis. 

Dārza dakšas

Dārza dakšas ir lieliski piemērotas augsnes pārcilāšanai un irdināšanai. Dakšas var izmantot kā palīgu komposta gatavošanā, tā arī ražas novākšanā.

Birstes un slotas

Slotas un birstes ir darbarīki, kurus izmanto horizontālu virsmu tīrīšanai un slaucīšanai. Ja jāizvēlas slota, tad svarīgi ņemt vērā slotas kāta garumu un pašas slotas platumu, kā arī slotas saru cietību, biezumu un garumu. Slota ar cietiem sariem būs funkcionālāka gadījumos, ja nepieciešams saslaucīt lielāku netīrumu daudzumu, kā arī būvniecības gružus, savukārt slota ar mīkstākiem sariem ir piemērotāka iekštelpām un ikdienas netīrumu saslaucīšanai. 

Ja nepieciešama lāpsta, grābeklis, dakša vai slota, ieskaties Buvserviss.lv plašajā piedāvājumā, kurā atradīsi ne tikai šos, bet arī vēl daudzus citus būvniecībai un mājsaimniecībai noderīgus darba rīkus. 

Buvserviss.lv piedāvā preču izņemšanu uz vietas veikalos vai arī zibenīgu piegādi uz objektiem visā Latvijā. Ieskaties un izvēlies!