Kompresori

(5)
Filtrs (0)
Rādīt 5 preces
Rādīt 5 preces

Blakus kategorijas

Kompresori ar ātru piegādi

Kompresors lieti noder gan profesionāļiem, gan dažādu darbu ātrākai un efektīvākai paveikšanai mājsaimniecībā. Buvserviss.lv internetveikalā kompresori atrodami ikvienam uzdevumam!

Bezeļļas kompresori – ierīces, kas piedāvā vairākas priekšrocības

Gaisa kompresori pieejami divās dažādās variācijās, proti, ir eļļas un bezeļļas kompresori. Kompresori, kuriem nav nepieciešams papildināt eļļu, piedāvā ērtāku darbošanos, jo regulāri nav jāseko līdzi eļļas līmenim un tā jāpapildina. Tiek izslēgts arī risks sasmērēt apģērbu vai virsmas ar eļļu, kas ir īpaši svarīgi, ja tiek meklēti kompresori krāsošanai. Un, salīdzinot ar eļļas kompresoriem, bezeļļas modeļi parasti ir vieglāki un ekonomiskāki.

Izvēloties kompresoru, uzmanība jāpievērš arī tādiem aspektiem kā:

  • Kompresora tvertnes tilpums;
  • Jauda;
  • Ražība jeb gaisa caurplūde;
  • Spiediens.

No šiem parametriem atkarīgs, vai kompresors spēs efektīvi paveikt tam uzticētos uzdevumus. Ja ierīci paredzēts regulāri pārvietot vai pārvadāt, nozīme ir arī tās svaram.

Buvserviss.lv internetveikalā atrodami ne tikai kompresori, bet arī viss pārējais, kas nepieciešams kvalitatīvam remontam un būvdarbiem. Aplūkojiet plašo preču klāstu, veiciet pasūtījumu, un saņemiet to jau 1-2 dienu laikā!