Bezazbesta šīferis (6)

Filtrs (0)
Rādīt 6 preces
Rādīt 6 preces

Radušies jautājumi par kādu no produktiem?

Blakus kategorijas

Bezazbesta šīferis – jumta segums ar lielisku cenas un kvalitātes attiecību

Bezazbesta jumta segumi izceļas ar ļoti draudzīgu cenu, elastību, izturību pret koroziju un dažādiem laikapstākļiem, kā arī optimālu skaņas izolāciju un citām priekšrocībām atkarībā no konkrētā seguma modeļa. Buvserviss.lv internetveikalā atrodams ražotāju Cedral un Eternit bezazbesta šīferis dažāda tipa ēkām!

Eternit bezazbesta šīferis plaša profila lauksaimniecības ēkām

Eternit ir zīmols, kas nu jau vairāk nekā 100 gadu garumā ražo bezazbesta viļņotās loksnes, kas pielāgotas lauksaimniecības nozarei. Ražotāja klāstā iespējams atrast risinājumus ikvienai lauksaimniecības ēkai, sākot ar ražas noliktavām un beidzot ar kūtīm un staļļiem. Eternit piedāvā šādus bezazbesta šīfera modeļus:

  • Eternit Klasika – tradicionāla izskata jumts ar mūsdienīgiem risinājumiem. Nošķelti stūri lokšņu montāžu padara ātrāku un vienkāršāku;
  • Eternit Agro – loksnes, kuru garums un profils atbilst vecajām azbesta loksnēm, līdz ar to vienādas ir arī koka jumta konstrukcijas. Tām ir Safety Strips® drošības tehnoloģija, kas nodrošina papildu izturību, ļaujot uz jumta strādāt droši. XL izmēra loksnes sasniedz 2,5 metru garumu, kas ir perfekts risinājums ātrai jumta seguma uzklāšanai lielā platībā. Tās ir piemērotas arī sienu noklāšanai.

Gan Eternit Klasika, gan Eternit Agro bezazbesta šīferis pieejams dažādos toņos, tāpēc piemērotu segumu iespējams atrast ikvienai ēkai.

Cedral loksnes – pareizā izvēle dzīvojamās mājas jumtam

Arī Cedral var lepoties ar vairāk nekā 100 gadus ilgu pieredzi jumta segumu ražošanā. Šis zīmols rada pievilcīgu bezazbesta šīferi, kas lieliski papildinās privātmāju dizainu, vienlaicīgi parūpējoties par optimālu aizsardzību pret laikapstākļiem. Ražotāja piedāvājumā ir viļņotās bezazbesta loksnes:

  • Cedral Gotika – pateicoties to nelielajam izmēram, šīs loksnes atgādina elegantos dakstiņus, turklāt tās ir salīdzinoši vienkārši uzstādīt;
  • Cedral Villa – salīdzinot ar Cedral Gotika, šīm loksnēm ir lielāks izmērs, kas to uzklāšanu padara ātrāku, kā arī būs vajadzīgi mazāk stiprinājuma elementu. Jāpiebilst, ka tas ir ļoti iecienīts jumta segums ne tikai Latvijā, bet arī Lietuvā un Igaunijā.

Tāpat kā Eternit, arī Cedral loksnes tiek ražotas vairākās atšķirīgās krāsās, lai jūs varētu iegādāties ēkas dizainam un jūsu vēlmēm atbilstošu jumta segumu.
 

Lai atvieglotu jumta seguma iegādi, Buvserviss.lv internetveikalā pieejams materiālu aprēķina kalkulators. Tajā jāievada laukums, kuru nepieciešams nosegt, un jūs uzreiz redzēsiet, cik daudz lokšņu jāpērk. Savukārt, ja neesat pārliecināts, kurš bezazbesta šīferis vislabāk derētu jūsu privātmājai, lauksaimniecības ēkai vai jebkurai citai būvei, sazinieties ar mums, un Rīgas Būvserviss klientu apkalpošanas speciālisti sniegs profesionālus padomus!